Współpracuj z nami

Obroża biała z dwoma pieskami

Kod produktu: AKSM 1145
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje

Jak wiadomo smycz i obroża to dodatki, które są niezbędne, kiedy w domu posiadamy czworonoga. Ich odpowiedni wybór nie jest jednak prosty, ponieważ przy ich zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na materiały z jakich zostały one wyprodukowane. Najlepiej jeżeli omawiane produkty są z naturalnej skóry. Tylko ona jest gwarantem, że obroża posłuży Państwa psu przez kilka lat, a nie jak to bywa w przypadku skóropodobnych podróbek przez co najwyżej kilka miesięcy. 

Oferowane przez naszą firmę smycze oraz obroże wykonane zostały przez specjalistów z najwyższej jakości gatunków naturalnych skór, co daje nam niemal 100% pewność, że Państwa pupil będzie czuć się w niej wyjątkowo. Odpowiednim przykładem będzie więc prezentowana na powyższych zdjęciach wspaniała i niezwykle elegancka biała obroża z dwoma pieskami. Zarówno jej front, jak i nieco szerszy podkład wykonane zostały z szerokich skórzanych pasków. Obróżka wyposażona została ponadto w metalową klamerką, dzięki której możecie Państwo regulować jej szerkość. Produkt posiada również metalowy uchwyt do którego przypina się karabińczyk a także dodatkowy biały pasek na który nasunięte zostały dwie chromowe aplikacje przedstawiające małe pieski. Przyozdobione one zostały dużą ilością kryształków cyrkonii, dzięki czemu całość pięknie mieni się w promieniach słonecznych. 

Prezentowana przez nas obroża dostępna jest w 3 różnych długościach tak by każdy właściciel znalazł odpowiednią dla swojego pupila. Prosimy więc przed zakupem dokładnie zmierzyć obwód szyjki pieska i dołożyć ok 1-2 cm luzu, tak by obróżka nie wpijała się w szyje psa. Dla osób które rozważają zakup powyższej obroży dla swojego psa mamy również informację iż w naszym sklepie dostępna jest w sprzedaży biała smycz która może stanowić idealny komplet. Poniżej podajemy przykładowe rasy psów dla których dana długość obroży będzie najlepsza: 

  • długość 30 cm, szerokość 1,3 cm - ratlerek, york, chihuahua
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm - york, maltańczyk
  • długość 40 cm, szerokość 1,5 cm - buldożek francuski, west, jamnik

 W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie wielkości obroży jaką Państwo wybrali dla swojego psa.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska