Współpracuj z nami

Schodki dla psa zebra

Kod produktu: AKSC 1003
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
200.00 szt
Informacje

Każdy właściciel psa dokładnie zna usposobienie swojego podopiecznego i doskonale zdaje sobie sprawę z tego że jego pupil rzadko kiedy potrafi odmówić sobie chodzenia jak cień za swoim panem lub też zaglądania w każdy zakamarek domu. Niestety nie zawsze jest to do końca możliwe, gdyż niektóre strefy naszego mieszkania z pewnością nie zostały do tego jeszcze przystosowane. Głownie chodzi nam tutaj o sofę, łóżko czy też różnicę wzniesień jaka może występować na przykład pomiędzy kuchnią a naszym salonem (dwupoziomowe mieszkania). To właśnie w tych miejscach najczęściej zatrzymuje się nasz pies i błagalnym wzrokiem patrzy na nas, by podnieść go i położyć na łóżku lub też sofie. Szczególnie problem ten dotyka psów zaliczanych do ras miniaturowych, takich jak ratlerki, yorki, jamniki czy też chihuahua Nie są to jednak odosobnione przypadki, bowiem ze schodków często korzystają psy zniedołężniałe oraz szczeniaki.

Nasi projektanci mając na uwadze powyższe spostrzeżenia postanowili stworzyć kolekcję schodków które ułatwią psom oraz ich właścicielom wspólne pomieszkiwanie pod jednym dachem. Zaprezentowany na powyższych zdjęciach model schodków dla psa wykonany został z doskonałych tkanin które zostały starannie dobrane pod nie tylko pod względem stylistycznym ale również jakościowym - kładziemy bowiem bardzo duży nacisk na to aby nasze produkty były nie tylko ładne ale również niezmiernie wytrzymałe. W omawianym przypadku użyliśmy dwóch gatunków tkaniny futerkowej. Stopnie schodków dla psa wyłożone zostały biało-czarnym materiałem którego struktura włosa do złudzenia przypomina skórę afrykańskiej zebry. Pozostałe ścianki produktu obszyte zostały czarnym futerkiem o nieco dłuższej fakturze włosa. Obie tkaniny połączono ze sobą tak aby tworzyły pewien rodzaj pokrowca, tóry w razie zabrudzenia można ściągnąć i wyprać w pralce (w niskiej temp.)

Środek schodków wykonany został z wysokiej gęstości gąbki dzięki czemu są bardzo lekkie i łatwo je można przenosić z miejsca na miejsce.

Mamy nadzieję że nowe schodki dla psa przypadną Państwu do gustu i zagoszczą na stałe w Waszym nowocześnie urządzonym mieszkaniu. Z naszej strony gwarantujemy że omawiany przez nas produkt spełni oczekiwania Waszego psa i od teraz sam będzie wskakiwał na sofę bez niczyjej pomocy.

Zalety schodków dla psa:

  • mają nowoczesny design
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin futerkowych
  • idealnie sprawdzą się u psów miniaturowych oraz starszych
  • ułatwiają wchodzenie na łóżko bądź też sofę
  • można je prać w pralce (sam pokrowiec)
  • środek wykonany z gąbki
  • posiadają antypoślizgowy spód

Wymiary schodków dla psa:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska