Współpracuj z nami

Jasnobrązowy kombinezon z futerka dla psa

Kod produktu: UBKO 1438
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
79.00 szt
79.00 szt
79.00 szt
79.00 szt
79.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo w trakcie poszukiwania wysokiej jakości ubranka, które doskonale ochroni Waszego pupila od zimna i wiatru, to jeden z naszych kombinezonów zimowych dla psa z pewnością przypadnie do gustu zarówno Wam, jak i Waszemu czworonogowi. Podczas projektowania naszego ubranka wzięliśmy pod uwagę wszystkie, nawet najbardziej “wymyślne” potrzeby czworonogów, dzięki czemu Wasze psiaki będą mogły cieszyć się swoim wygodnym ubrankiem nawet przez kilka sezonów. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż specjalna konstrukcja kombinezonu umożliwi swobodne poruszanie się, dzięki czemu nawet najbardziej niedoświadczony pupil będzie mógł stawiać swoje pierwsze kroki w nowej stylizacji. Do wykonania naszego stylowego kombinezonu wykorzystaliśmy wysokiej jakości futerka, które są nie tylko niezwykle ładne, ale przede wszystkim miłe w dotyku i komfortowe dla zwierzęcia.  

Brązowy kombinezonz futerka dla psa

Patrząc na kombinezon w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt, iż mimo tego, że ubranko wygląda na takie, które mogłoby się składać z dwóch niezależnych części (bluzy oraz spodenek), to w rzeczywistości stanowi całość. Zarówno górna, jak i dolna część kombinezonu wykonana została z wysokiej jakości futerka velboa w kolorze jasnobrązowym, które charakteryzuje się tym, że jest bardzo miłe w dotyku. Będzie ono także stanowić doskonałą warstwę izolującą od zimna i wiatru, dzięki czemu Wasz pupil będzie mógł cieszyć się spacerami nawet podczas dużych mrozów. Stylizacja wykończona została brązowymi ściągaczami, które sprawiają, że kombinezon dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych psiaka i “współpracuje z nimi”. Dla utrzymania wysokiej jakości walorów estetycznych zdecydowaliśmy się na przyozdobienie przednich łapek ozdobnymi lamówkami. Ubranko posiada ponadto kaptur, który w razie dużego mrozu można założyć psiakowi na głowę oraz niewielką kieszonkę na pleckach. Całość zapinana jest na brzuszku na zamek błyskawiczny.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety brązowego kombinezonu dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości futerek
  • dobrze układa się na ciele czworonoga
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • zapinane na brzuszku na zamek błyskawiczny
  • posiada kaptur oraz małą kieszonkę
  • nie krępuje ruchów czworonoga 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska