Współpracuj z nami

Plecak dla małego psa I love USA

Kod produktu: AKPL 1278
Cena: 55.00
Produkt archiwalny
Informacje

Widoczny na zdjęciach powyżej plecaczek, to produkt przeznaczony przede wszystkim dla psów aktywnych, które uwielbiają spędzać każda wolną chwilę na świeżym powietrzu. Podstawowym zadaniem plecaka jest nieco mocniejsze obciążenie fizyczne psa, co znacząco wpływa na rozwój jego tkanki mięśniowej oraz ogólną wydolność organizmu. Należy w tym miejscu wspomnieć że wysoka aktywność ruchowa psa sprzyja ogólnemu rozwojowi organizmu, tak więc nawet krótki lecz intensywny spacer z psem rozwija jego mięśnie, wpływa na prawidłowy wzrost i kształt kości, rozwija układ krążeniowo-oddechowy, a także podnosi sprawność i wydolność. Projektując plecaczki takie jak ten, nieustannie mamy na uwadze nie tylko ich niepowtarzalny wygląd, ale również tak ważne aspekty jak: dobór właściwej, wytrzymałej tkaniny, oraz mocowanie uchwytu. Nasze plecaki dla psów cieszą się opinią trwałych i niezwykle bezpiecznych, dlatego tym bardziej jest nam miło tworzyć coraz to lepsze i bardziej praktyczniejsze produkty.

Widoczny na powyższych zdjęciach model może być stosowany nie tylko podczas krótkich wypadów poza miasto, ale także sprawdzi się w trakcie kilkudniowych górskich wędrówek. Nasz nowy plecaczek powstał dzięki wykorzystaniu ukochanego przez naszych stałych klientów jeansu I love America, który dodatkowo posypany został dużą ilością brokatu, który pięknie mieni się w promieniach słonecznych. Jego wewnętrzna strona wykonana została z usztywniającego, czarnego materiału, który doskonale przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra pieska nie poci się nawet po przebyciu bardzo długiego dystansu. Za właściwe dopasowanie plecaka do ciała psa odpowiada szereg troków wykonanych z mocnej taśmy nylonowej. Każdy z troków poosiada również plastikową klamrę dzięki której plecak bardzo łatwo zakłada się psu na grzbiet. Dodatkową zaletą produktu, jest fakt, iż posiada on małą kieszonkę, w której schować można ulubiony przysmak czworonoga, bądź też inny drobiazg. 

Tylna część plecaka wykonana została z materiału przepuszczającego powietrze, przez co skóra psa nie poci się nawet podczas dużych upałów. Dzięki zastosowaniu niewielkich troczków oraz specjalnej poduszce, umieszczonej na klatce pupila produkt nie spada ani nie przesuwa się po ciele psa.  

Uwaga : Zaleca się aby waga plecaka (zapełnionego) nie przekraczała 25-30% masy ciała psa.

Zalety plecaka:

  • wykonany z wysokiej jakości jeansu posypanego brokatem
  • wygodny, poręczny i łatwy w zakładaniu
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • oryginalny i bardzo ładny
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa
  • idealny na letnie wędówki w lecie
  • pomieści niezbędne do podróży akcesoria

Wymiary plecaka:

  • szerokość 13 cm
  • wysokość 15 cm
  • głębokość 4 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska