Współpracuj z nami

Dres niebiesko-czarny 2 cz.

Kod produktu: UBDR 1132
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje
Przejściowy klimat naszego kraju charakteryzuje się przede wszystkim tym, że bardzo często trudno jest przewidzieć jaka pogoda będzie następnego dnia. Niekiedy przez kilka dni bywa naprawdę bardzo ciepło, a później znów powraca zimno i chłód. Jak więc zabezpieczyć naszego pupila przed zmienną pogodą i wyziębieniem? Odpowiedź jest prosta! Należy wyposażyć go w ubranko, które idealnie sprawdzi się zarówno podczas ciepłej, jak i zimnej pogody. Prezentowany powyżej dresik zaliczyć można do tej grupy, ponieważ okaże się ono przydatne zarówno podczas spacerów w zimnie, jak i podczas porannego joggingu. 
Niebieski dresik wykonany został z bardzo ciepłego i niezwykle wygodnego polaru o grubości 400 mg/m2. Projektując go nasi kreatorzy zadbali nie tylko o walory estetyczne, ale także o praktyczność. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że ubranko jest dwuczęściowe, to w rzeczywistości stanowi całość (bluza i spodenki zostały zszyte ze sobą na stałe). Bluza ubranka uszyta została z niebieskiego polaru, zaś spodenki wykonano z jego czarnego odpowiednika. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada on zamek błyskawiczny na spodzie, dzięki czemu sama czynność ubierania będzie bardzo łatwa, szybka i prosta. Ściągacze, które umieściliśmy na łapkach uniemożliwiają dostanie się mroźnego powietrza pod ubranko i gwarantują, że ciepło jest doskonale izolowane. Jak na sportowy model przystało dres wyposażony została w kaptur, lampasy na przednich rękawkach oraz niewielką kieszonkę – kangurkę.
Produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak przy tym pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz  by nastawić program na niskie wirowanie. 
Pragniemy także podkreślić, że w naszej ofercie znajduje się także kilka innych kolorystycznych wariantów dresiku, dlatego mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś, co będzie się podobać zarówo Wam, jak i Waszemu czworonogowi.
 
Zalety dresiku dla psa:
  • wygląda na dwuczęściowy, w rzeczywistości to całość
  • można prać go w pralce
  • posiada kaptur
  • bardzo ciepły
  • doskonale izoluje od chłodu i chroni przed wyziębieniem
 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska