Współpracuj z nami

Fotelik samochodowy krówka

Kod produktu: AKFO 1070
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje
Wielu z fanów motoryzacji posiada w domu co najmniej jednego czworonoga. Co zaskakujące, większość z nich jest fanami małych piesków, które także bardzo chętnie podróżują samochodami lub na motorze ze swoimi właścicielami. Dla tych Państwa, którzy chcą zwiększyć komfort podróży swojemu przyjacielowi, nasi projektanci przygotowali kilka propozycji fotelików samochodowych, które zwiększą wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Ponadto kupując fotelik mogą być Państwo pewni, że Wasza tapicerka nie zostanie uszkodzona przez wszelkiego rodzaju zabrudzenia, czy zadrapania. Nasz sklep posiada w swojej ofercie kilka takich produktów które z pewnością idealnie wpasują się w kolorystykę państwa samochodu. Jednym z nich jest prezentowane  czarno-białe siedzisko "krówka". Ten produkt powstał przy współpracy z grupą weterynarzy oraz stylistów pracujących dla dwóch największych firm z branży samochodowej. Fotelik samochodowy krówka wykonany został z dwóch wysokiej jakości tkanin, które są odporne na ścieranie, a także zabrudzenia. Zewnętrzna strona produktu wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś środek wyściełany został białym futerkiem z nadrukowanymi czarnymi łatkami. Zarówno podusia, jak i ścianki boczne wypełnione zostały dużą ilością kulek silikonowych, dzięki czemu prezentowany produt jest bardzo wygodny. 
Mając na uwadze bezpieczeństwo transportu Państwa psa nasz produkt wyposażony został w szereg uchwytów oraz zapięć, dzięki którym fotelik stabilnie umocowany jest na tylnej kanapie. Dodatkowo wewnątrz legowiska została zamontowana mini smycz (montowana do obroży lub szelek psa) której zadaniem jest ograniczenie spacerów psa po całym samochodzie. 
Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).
Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.
 
Zalety fotelika:
  • niezastąpiony podczas podróży samochodem
  • posiada mini smycz i zabezpieczenia uniemożliwiające psu przemieszczanie się po całym samochodzie
  • bardzo wygodny i miękki
  • można prać go w pralce
  • posiada cyrkoniową ozdobę
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska