Współpracuj z nami

Różowa budka dla kota bengalskiego

Kod produktu: LEBU 1311
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje

Kot bengalski, który uwielbiany jest przez wielu kociarzy na świecie ma jednak kilka wad, które całkowicie wyeliminować będzie potrafił jednynie cierpliwy, zawzięty i doświadczony kociarz. Jest to zwierzak czuły i szybko przywiązujący się do swojego właściciela, jednak na jego zaufanie należy sobie zasłużyć. Ciężko znosi też zmianę otoczenia, dlatego niezwykle istotnym jest by odpowiednio go na to przygotować i nie wrzucać go na głęboką wodę. Zawsze stara się być w pobliżu człowieka – niechętnie na rękach, za to tuż obok, na kanapie, przed ekranem komputera lub tuż za plecami i wszędzie tam, gdzie właśnie przebywa jego opiekun. Jest bacznym obserwatorem i dobrym towarzyszem, jednak kiedy przez długi czas jest jedynakiem, a jego właściciele zdecydują się na adopcję nowego czworonoga to mogą ujawnić się cechy dominujące i nasz kociak będzie chciał rządzić nowym przybyszem. Jest bardzo terytorialny i nie pozwoli żadnemu intruzowi wtargnąć na swoje podwórko, dlatego też jako właściciele takiego czworonoga powinniśmy nieco ograniczyć wizyty obcych dla niego osób w swoim domu. Jako fani tej rasy chcieliśmy stowrzyć produkt, który ułatwi Waszym kotom bengalskim codzienne funkcjonowanie - różową budkę, w której Wasz pupil poczuje się jak w domu. Nasza dbałośc o każdy, nawet najmniejszy szczegół, oraz odpowiedni dobór materiałów sprawi, że Wasz kociak pokocha swoje nowe legowisko. Kształt posłania nie tylko ochroni zwierzę przed przeciągami, ale przede wszystkim będzie doskonale izolować od hałasu, dzięki czemu spanie stanie się kryjówką Waszego pupila. Z tego miejsca chcielibyśmy podkreślić, iż z widocznego na zdjęciach powyżej posłania korzystać mogą także koty innych ras, oraz psy

Różowa budka dla kota bengalskiego 

Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa warstwa pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Dzięki niej struktura pianki potrafi powracać do bazowego kształtu niezależnie od siły nacisku oraz czasu nieprawidłowego użytkowania. Funkcja ta świetnie sprawdza się podczas np. transportu legowiska, ponieważ nawet jeśli zostanie przygniecione przez jakiś ciężki przedmiot, to po wyjęciu jest od razu gotowe do użycia. Dodatkowo, zadaniem ścianek jest zapewnienie ochrony przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Obicie stworzone zostało z miękkiego i delikatnego futerka minky w kolorze amarantowym, który nadaje całości oryginalny wygląd. Wnętrze budki dla kota zostało obszyte ciepłą bawełną w kolorze różowym, dzięki czemu nasz nowy produkt stanowi doskonałą całość. Do obszycia poduszki wykorzystano dokładnie ten sam materiał, co w połączeniu z kolorem malinowym stanowi ciekawy wariant kolorystyczny. Wewnątrz poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które gwarantują miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Warto dodać, że poduszka dzięki swojej delikatności bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort snu mruczka oraz jest wyciągana, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Wejście do budki ozdabia wizerunek przedstawiający głowę kota. Ten piękny wzór wykonany został z długiego futerka w kolorze bladego różu, który dopełnia doskonałą kolorystykę produktu. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać aby oddzielnie prać stelaż posłania, a oddzielnie poduszkę. Temeratura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a program na który się zdecydujemy nie powinien przekraczać 800 obrotów. Po wyciągnięciu z pralki poduszkę należy "strzepnąć" aby wróciła do swoich oryginalych kształtów. 

Zalety różowej budki dla kota: 

 • elegancka, oryginalna i bardzo ładna
 • wykonana z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
 • mogą z niej korzystać zarówno koty, jak i psy
 • doskonale izoluje od hałasu i przeciągów
 • przyozdobiona futerkiem
 • łatwa do utrzymania w czystości 
 • stanowi bezpieczne schronienie dla zwierzęcia
 • posiada wyciąganą poduszkę

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

 • Szerokość (cm): 39
 • Długość (cm): 44
 • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska