Współpracuj z nami

Pelerynka zimowa moro

Kod produktu: UBPE 1492
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z projektowaniem ubranek dla psów kilkanaście lat temu, to w pierwszej kolejności wpadł nam do głowy pomysł, aby zaprojektować dobrze dopasowaną pelerynkę dla psa. Co prawda, od tamtego czasu wiele się zmieniło, nie tylko kroje, z których korzystamy, ale także tkaniny, jednakże sam pomysł szycia wysokiej jakości pelerynek jest jak najbardziej aktualny. Jak wynika z naszych obserwacji, pelerynki dla psów lub kotów to ubranka, które sprzedają się najczęściej. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż bardzo dużo właścicieli nie chce ryzykować utraty całkowitej swobody poruszania się czworonoga, dlatego stawiają na ubranka, które zakłada się jedynie na plecki psiaka. To prawda, że niektóre zwierzęta, mimo nie wiadomo jak wielkiego wysiłku właściciela, nie dadzą sobie założyć ubranka, które zakładane jest na łapki. Często nie ma to żadnego racjonalnego wyjaśnienia, dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom takich zwierzaków i stworzyliśmy całą kolekcję pelerynek zimowych dla psów, które nie będą w żaden sposób ich ograniczać, a przy tym zadbają o doskonałą izolację od zimna i opadów atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka wariantów kolorystycznych widocznego na zdjęciach powyżej odzienia, dzięki czemu każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla swojego czworonoga.  

Pelerynka dla psa moro

Zewnętrzna strona naszej pelerynki wykonana została z wysokiej jakości ortalionu, na którym nadrukowany został motyw moro. Od wewnątrz produkt poszyty został czarnym polarem. Dzięki takiemu połączeniu materiałów Wasz pupil będzie mógł cieszyć się doskonałą izolacją od mrozu i opadów atmosferycznych (zarówno deszczu, jak i śniegu). Obydwie tkaniny połączone zostały ze sobą za pomocą czarnej, atłasowej lamówki, która dopełnia całości. Na wierzchniej stronie produktu umieszczone zostały także dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny nawet podczas wieczornych spacerów. Pelerynka posiada ponadto haczyk, do którego przypiąć można smycz pupila. Całość zapinana jest na rzepy, dzięki którym Was psiak będzie miał zapewnioną swobodę poruszania się.   

Ważne: Prezentowana na zdjęciu pelerynka przeznaczona jest dla suczek. Dla pieska dostępne jest identyczne ubranko tylko z innym krojem na brzuchu, aby nie podsikiwał sobie ubranka. Prosimy więc o informację czy kupujecie Państwo pelerynkę dla pieska, czy dla suczki.

Zalety pelerynki dla psa:

  • wykonana z wysokiej jakości tkanin
  • jest dwuwarstwowa - z jednej strony ma polar, z drugiej ortalion
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • nie krępuje i nie ogranicza swobody poruszania się zwierzęcia
  • dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych pupila
  • zapinana na brzuszku 
  • utrzymana w praktycznej kolorystyce
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska