Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Błękitny komplet kąpielowy york Błękitny komplet kąpielowy york

powrót wydrukuj

Błękitny komplet kąpielowy york


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa

ubranka dla psów

Cena:

100.00 zł
120.00 zł


Informacje

Wielu z nas za wszelką cenę stara się umilić swojemu pupilowi codzienne funkcjonowanie. My jako fani i posiadacze małych psów doskonale rozumiemy takie zachowanie, ponieważ wiemy, ile psy znaczą dla nas. Z autopsji wiemy także, jak ciężko czasem przekonać jest małego pupila do kąpieli. Wiele z nich boi się wody, lub też uważa samą czynność mycia się jako karę. Co więc zrobić by czworonogowi umilić ten czas a sobie ułatwić zadanie? My znamy odpowiedź! W tej sytuacji pomóc może jedynie komplet kąpielowy, który sprawi, że Państwa pies zacznie czerpać niezywkłą przyjemnosć z kąpieli. 
Prezentowany powyżej komplet kąpielowy składa się z 3 elementów: kocyka/ręcznika, poduszki w kształcie kości, oraz szlafroka. Każda część obszyta została frotą w kolorze błękitnym, dlatego zestaw ten zdecydowaliśmy się nazwać "obłoczek". Materiał ten bardzo dobrze wchłania wodę, dzięki czemu Państwa pies będzie mógł szybciej wyschnąć po kąpieli. Ręcznikiem wytrzeć możemy pieska bezpośrednio po wyciągnięciu go z wanny, lub też okryć go tak by się nie wyziębił. W rogu posiada on ponadto bardzo ładny i elegancki haft przedstawiający małego pieska, dzięki czemu wiadomo, do kogo należy okrycie. Szlafrok pełni formę ubranka, nie pozwala na wychłodzenie się organizmu oraz grzeje malca. Obydwa elementy wykończone zostały białą, atłasową lamówką, która bardzo ładnie kontrastuje z całością. Poduszeczka w kształcie kości wypełniona jest dużą ilością hipoalergicznych kulek silikonowych. Nasz zmęczony wrażeniami po kąpieli pupil może więc się na niej położyć i odpocząć.
Z tego miejsca chcemy podkreślić, że w naszej ofercie znajdują się także dwa inne warianty kolorystyczne tego kompletu (karmazynowy oraz śliwkowy), dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.
W razie zabrudzeń wszystkie elementy wyprać można w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz, że temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni.

Zalety kompletu kąpielowego:
  • doskonale chroni przed wyziębieniem organizmu
  • można go prać w pralce
  • obszyty frotą, która bardzo dobrze wchłania wodę
  • wykończony atłasową almówką

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.