Współpracuj z nami

Kombinezon ortalionowy moro dla psa

Kod produktu: UBKO 1441
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Wzór moro to jeden z tych modowych klasyków, które nigdy nie wyjdą z mody. Niezależnie od tego, czy będziesz zabierał swojego psiaka na wyprawę na ryby, czy też do modnego centrum handlowego, nie będziesz już musiał obawiać się o komfort i dobrą izolację piska od chłodu. Ponadczasowy wzór pozwoli ponadto na to, by psiak dopasował się do Twojej stylizacji, dzięki czemu będziecie mieć niepowtarzalną szansę stworzenia stylowego duetu. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż nasz kombinezon ortalionowy jest lekki, dzięki czemu nie będzie ograniczał swobody poruszania się Twojego czworonoga. Jeśli więc wybieracie się na dłuższy spacer to nasze ubranko moro z pewnością doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji. Nie tylko zamaskuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia związane z codziennym użytkowaniem, ale przede wszystkim sprawi, że Twój pupil będzie wyglądał niezwykle stylowo.  
 

Kombinezon moro dla psa 

Nasze ubranko powstało z już wcześniej wspomnianego ortalionu moro, który doskonale sprawdzi się w sezonie jesiennym. Po pierwsze, będzie dobrze chronić Waszego psiaka od opadów atmosferycznych, a po drugie zamaskuje wszelkie zabrudzenia. Tkanina ta nie będzie również elektryzować włosów psa, dlatego z dodatku korzystać będą mogły także psy o długim włosie. Całość wykończona została przy pomocy czarnych ściągaczy, które sprawiają, że kombinezon nie zsuwa się z ciała psiaka. Dla celów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na umieszczenie dwóch pasów odblaskowych na ubranku, dzięki czemu Wasz pies będzie widoczny także podczas wieczornych spacerów. Ubranko zapinane jest na górze na zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwo i szybko można ubrać czworonoga. 

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu z ortalionu:

  • elegancki, stylowy i komfortowy
  • wykonany z wysokiej jakości ortalionu moro 
  • dobrze układa się na ciele zwierzęcia
  • posiada paski odblaskowe
  • zapinany na zamek błyskawiczny
  • nie krępuje ruchów zwierzęcia
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska