Współpracuj z nami

Brązowo-różowy kombinezon ortalionowy dla psa

Kod produktu: UBKO 1443
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Nasi projektanci starają się cały czas poszerzać ofertę, tak, by każdy mały czworonóg znalazł dla siebie coś, co zdecydowanie ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Jednym z takich produktów z pewnością jest widoczny na zdjęciach powyżej kombinezon ortalionowy, którego główną zaletą jest fakt, iż jest niezwykle elegancki i wygodny. Dzięki specjalnemu krojowi, który opracowany został przez nasze krawcowe, nawet najbardziej wymagający psiak będzie chętnie chodził w swoim nowym ubranku. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż odzienie doskonale sprawdzi się podczas sezonu jesiennego, kiedy to szczególnie zależy nam na tym, by chronić naszego psiaka przed deszczem i niższą temperaturą. Kombinezon ortalionowy możecie Państwo interpretować jako typową kurtkę przechodnią, którą sami najczęściej zakładamy, kiedy chcemy chronić się od deszczu i niedużego chłodu.   

Brązowo-różowy kombinezon dla psa

Nasze ubranko powstało dzięki wykorzystaniu wysokiego gatunku ortalionu w kolorze brązowym, który sprawi się w nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Tkanina ta jest ponadto wodoodporna, dzięki czemu macie Państwo gwarancję tego, że długi włos Waszego psiaka będzie dobrze chroniony przed zamoczeniem. W miejscach, przez które pod ubranko mogłoby dostać się zimne powietrze, umieściliśmy różowe ściągacze, które dodatkowo uniemożliwią zsunięcie się kombinezonu z ciała czworonoga. Kolejnym interesującym faktem na temat naszego kubraczka jest to, iż wyposażone ono zostało w dwa paski odblaskowe, dzięki którym Wasz psiak widoczny będzie nawet podczas wieczornych spacerów. Całość zapinana jest na zamek błyskawiczny, który umieszczony został na grzbiecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakładanie i ściąganie kombinezonu ortalionowego będzie zdecydowanie szybsze i prostsze.   

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu z ortalionu:

  • dobrze układa się na ciele psa
  • zapinany na grzbiecie na zamek błyskawiczny
  • wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornego ortalionu 
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • nie krępuje i nie ogranicza swobody poruszania się psiaka
  • posiada paski odblaskowe
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska