Współpracuj z nami

Bluza dresowa czarna

Kod produktu: UBDR 1164
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciach powyżej dresik należy do znajej już szeroko naszym klientom kolekcji ubranek sportowych. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy stale nie wprowadzali innowacji, które poprawią zarówno wygląd, jak i walory praktyczne naszego produktu. Opisywane ubranko idealnie nadawać się będzie do wykorzystania, zarówno podczas lata i jesieni, jak i w chłodniejszych porach roku. Jego sportowy charatkter idealnie dopasuje się do naszych stylizacji, które wybieramy, gdy idziemy np. pobiegać, czy pojeździć na rowerze, a fakt, że w całości jest z bawełny nie pozostanie bez znaczenia, gdy na zewnątrz zacznie panować chłód.

Widoczny na zdjęciach powyżej dresik w całości powstał z bawełny koloru czarnego. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie takiego materiału, ponieważ doskonale chronić on będzie naszego pupila przed mroźnym powietrzem, a jednocześnie podczas joggingu umożliwi skórze spokojne oddychanie. Dzieje się tak dlatego, że materiał nie obciska ciała psa, dzięki czemu ma on pełną swobodę ruchów. Aby ubranko bardzo dobrze pasowało do naszych stylizacji sportowych, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie go 2 cienkimi, popielatymi paskami, oraz na wykończenie go ściągaczami w tym samym kolorze na przednich łapkach, kieszonce, tułowiu, oraz na szyjce. Jak na sportowy charakter przystało, ubranko posiada już wcześniej wymieniony kaptur, który można założyć psu na głowę w razie dużego chłodu, oraz malutką kieszonkę na pleckach, w której schować można ulubiony przysmak naszego czworonoga. 

Ubranko w powodzeniem prane może być w pralce automatycznej, ważne jest jednak to, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety dresiku dla psa: 

  • w całości uszyty z bawełny
  • do złudzenia przypomina sportową odzież, w którą sami się ubieramy
  • posiada kapturek i niewielką kieszonkę
  • można go prać w pralce
  • bardzo wygodny i ciepły 

 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Bluza dla psa
Fajna bluza dla pieska. Jedyny mankament to to że zakłada się ją pieskowi przez głowę a mój piesio bardzo się denerwuje jak mu je zakładam ale potem ochoczo w nim maszeruje przez cały spacer.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Kocyk pistacjowy
Cena od: 69.00 zł
Jasnozielone posłanie dla psa
Cena od: 40.00 zł
Legowiska