Współpracuj z nami

Posłanie zielono-czarne z łapką

Kod produktu: LEST 1042
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Musicie Państwo przyznać mi rację, kiedy wysnuję wniosek, że każdy z nas czasem pozwoli sobie na odrobinę luksusu. Dla jednego będzie to zakup drogich kosmetyków, a dla innego inwestycja w buty z najnowszej kolekcji. W całym tym zabieganiu nie powinniśmy także zapomnieć o naszych małych pupilach. One także potrzebują czasem „wyrwać” się z nudnej, psiej rutyny i wypocząć na ekskluzywnym legowisku. :) Dla tych Państwa, którzy oprócz luksusu i ekstrawagancji chcą zapewnić swojemu pupilowi także beztroski i komfortowy sen, nasi styliści przygotowali zupełną nowość w tym sezonie, futrzane legowisko z serii „Lux”. Spanie przeznaczone jest głównie dla piesków małych gabarytów, takich jak maltańczyki, jamniki, czy chińskie grzywacze.

Spania jakie przygotowaliśmy, w całości uszyte są z delikatnych i niezwykle miłych w dotyku tkanin, które bardzo dobrze ze sobą kontrastują. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu legowisko w kolorze migdałowo-czarnym, które od kilku tygodni jako pierwsze było testowane przez nasze psy. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, a obite delikatnym futerkiem w kolorze migdałowym. Górna część boku posłania ozdobiona została niezwykle miłym w dotyku czarnym futerkiem o strukturze różyczek. Kolejną nowością, jaką zdecydowaliśmy się zastosować jest dwustronna poduszka. Z jednej strony obłożona tym samym materiałem, co ścianki boczne (jasnozielone futerko), a z drugiej różyczkowym materiałem w kolorze czarnym. Podusia wypełniona została kulkami sylikonowymi, które nie wywołują u czworonoga reakcji alergicznych i zapewniają mu izolację od chłodnego podłoża. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na umieszczenie symbolu psiej łapki na ściance bocznej, oraz dwóch czarnych, eleganckich pomponików. W razie zabrudzeń posłanie bez problemu można wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o ustawieniu odpowiedniego programu (delikatne wirowanie) i temperatury (40 stopni Celsjusza). Obydwa elementy (legowisko i poduszkę) powinni Państwo prać oddzielnie. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, dzięki któremu Państwa pupil będzie miał zagwarantowany odpoczynek na najwyższym poziomie, to proponujemy Wam zakup kocyka, który posiada dokładnie tą samą kolorystykę, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.  

Zalety posłania
  • można prać je w pralce
  • w bardzo ładnych kolorach
  • posiada dwustronną poduszkę
  • wypełnione kuleczkami silikonowymi
  • miękkie i wygodne
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska