Współpracuj z nami

Czarno-różowe legowisko gryfonika

Kod produktu: LEST 1274
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Szukasz ciepłego i bardzo przytulnego posłania dla swojego psa? Jeśli tak, to jesteś w idealnym miejscu, bowiem nasza firma przygotowała na nadchodzący sezon kilkadziesiąt produktów które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających psów, do których zaliczyć można przede wszystkim yorki, shih-tzu, maltańczyki oraz ratlerki. Nowa kolekcja pełna jest ciekawych wzorów oraz fantastycznych kolorów co sprawia, że zdecydowanie wyróżnia się ona spośród naszej konkurencji. Osoby, które nabyły już u nas dowolny produkt doskonale wiedzą, że materiały jakich używamy do produkcji naszych legowisk są najwyższej jakości, dlatego też przy opisie produktu nie będziemy skupiać się na samym materiale, a na jego zaletach, oraz całości, jaką tworzy z półproduktami. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto dodać, iż widoczne na zdjęciach powyżej legowisko zainspirowane zostało znanym już naszym stałym klientom budkom Mickey, która dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Mamy nadzieję, iż nowe posłania przyjmiecie Państwo równie entuzjastycznie, jak budki. 

Ścianki boczne widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstały dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest nieodgniatanie się nawet pod dużym naciskiem ciała psa. Dodatkowo, doskonale ochroni go od przeciągów. Jej obicie powstało z miłego w dotyku, różowego futerka, które posiada średniej długości włosie zaplecione w niewielkie pączki różyczek. Poduszka, która stanowi o wygodzie i komforcie psa powstała z tego samego materiału, jednak dla skontrastowania całości w kolorze różowym. Jest ona obszyta materiałem z dwóch stron, dzięki czemu można ją wyciągać. Jej wsad stanowi duża ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest sprężysta i elastyczna. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiej kokardki w kolorze różowym, dzięki czemu całość przypomina domek Myszki Mickey.  

W razie zabrudzeń legowisko dla gryfonika z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada wygodną i miłą w dotyku poduszę
  • obite ciepłym futerkiem
  • przyozdobione elegancką kokardką
  • doskonale chroni od przeciągów
  • izoluje od zimna podłoża

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska