Współpracuj z nami

Posłanie dla dużego psa literki

Kod produktu: LEPO 1422
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
250.00 szt
Informacje
Dziadzina którą wykorzystaliśmy do uszycia widocznego na zdjęciach powyżej legowiska to nic innnego jak wytrzymała kodura, a dzięki mocnemu splotowi włókien oraz specjalnemu impregnatowi znajdującego się po wewnętrznej stronie wyrobu jest bardzo wytrzymała na zadrapania i nadgryzienia, dlatego idealnie sprawdza się jako materiał służący większym psom. W prezentowanym legowisku pokryta ona została nadrukiem w kolorze granatowym, na którym zobaczyć można pojedyncze literki. Aby poprawić komfort oraz wygodę posłania do jego wnętrza włożona został spora ilość drobno zmielonej pianki tapicerskiej, która oprócz swoich podstawowych właściwości dodatkowo izoluje psa przed chłodem napływającym z podłoża. Średniej wysokości oparcia doskonale chronią pupila przed przeciągami i idealnie służą jako oparcie głowy dla znużonego czworonoga. Ich środek także wypełniony został zmieloną pianką tapicerską, co sprawia, że całe posłanie jest niezwykle miękkie i lekkie. Spód spania podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu z produktu z powodzeniem korzystać można np. w ogrodzie, czy na altanie. 
 
Omawiane posłanie dla dużego psa jest także łatwe do utrzymania czystości. W razie zabrudzeń wystarczy jedynie przetrzeć je zwilżoną w płynie ścierką.
 
Tych z Państwa których zainteresował nasz ponton lecz niekoniecznie jego materiał wierzchni zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki legowiska pontony gdzie znajdziecie wszystkie nasze nowości na ten sezon. 

Zalety posłania dla dużego psa:
  • wykonane z wytrzymałej i eleganckiej tkaniny
  • wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej 
  • bardzo łatwe do utrzymania w czystości
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
Rozmiary zewnętrzne posłania:
  • 70 x 90 x 12
  • 90 x 110 x 14
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska