Współpracuj z nami

Różyczka czerwona

Kod produktu: LEOK 1171
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Zapewne zdążyli już Państwo zauważyć, że z psem (a zwłaszcza z małym) jest jak z dzieckiem. Potrzebuje on naszej uwagi, miłości i akceptacji. Uwielbia on spędzać z nami czas, chodzić na spacery, słuchać naszych rozmów i sekretów. Jest to „transakcja” dwustronna, z której i właściciel, i pies czerpie korzyści. My możemy być pewni tego, że nasze sekrety nie zostaną nikomu przekazane :), a pies czuje się potrzebny i kochany. Taka właśnie jest przyjaźń, obie strony troszczą się o siebie. My jako właściciele, mamy prawdopodobnie więcej obowiązków takich jak np. zakup karmy, ubranka, smyczy, czy legowiska, ale nasze pupile także czują się zobowiązane względem nas. Kto inny potrafi tak pocieszyć, jak psina…? Dla naszego czworonożnego przyjaciela chcemy jak najlepiej i najczęściej nie chcemy na nim oszczędzać. Dla tych Państwa, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukujecie czegoś ekstrawaganckiego nasi projektanci przygotowali nową serię legowisk oktagonalnych.  Mamy nadzieję, że każdy nasz klient znajdzie coś, co przypadnie do gustu zarówno jemu, jak i jego psu.

Prezentowane powyżej legowisko w całości (zarówno poduszka, jak i ścianki boczne) wypełnione zostały dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu piesek w nim wypoczywający doskonale chroniony jest przed chłodem podłoża oraz przeciągami. Legowisko o formie ośmiokątu idealnie sprawdzi się w domu, w którym mieszka mały piesek, który znużony snem lubi opierać główkę o ścianki boczne. Produkt zdecydowaliśmy się obić oryginalnym, czerwonym futerkiem, który charakteryzuje się powierzchnią, na której jest wiele małych wypustek. Dzięki takiej decyzji spanie nie tylko wygląda bardzo oryginalnie, a jest przede wszystkim niesamowicie wygodne. Kolejnym atutem spania jest fakt, iż posiada ono wyciąganą, z dwóch stron obitą futerkiem poduszkę, co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie większych zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa: 

  • posiada 8 ścianek bocznych
  • można prać je w pralce
  • wsad stanowi kulka silikonowa
  • obita miękkim futerkiem
  • ma wyciąganą poduszkę
  • bardzo ciepłe i wygodne 

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska