Współpracuj z nami

Czarna budka dla kota rosyjskiego

Kod produktu: LEBU 1310
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje

Jako właściciele kotów doskonale świadomi jesteśmy tego jak bardzo są to zwierzęta wymagające jeśli w grę wchodzi wybór miejsca do wypoczynku, czy drzemki. Czasem wybór naszego czworonoga może szokować, jednak nie powinno nas to zastanawiać, ponieważ koty doskonale wiedzą, które miejsce w danym momencie spełnia ich wymagania i potrzeby. Koty rosyjskie, które należą do ras, które uwielbiane są przez miliony na całym świecie zdobyły nasze serca nie tylko ze względu na swój oryginalny wygląd, ale przede wszystkim dzięki charakterowi. Istnieje pogląd, że żaden kot nie przywiązuje się do swojego właściciela, nic mylnego w przypadku tej wspaniałej rasy - uwielbiają swoich "ludzkich rodziców" i nienawidzą samotności. Swoim zachowaniem przypominają nieco psy, ponieważ potrafią nauczyć się aportować i reagować na proste komendy dzięki czemu uwielbiane są przez rodziny z dziećmi. Chcąc więc stworzyć produkt, który zadowoliłby te wyjątkowe zwierzęta zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie eleganckiej i wygodniej, czarnej budki dla kota rosyjskiego niebieskiego, która nie tylko doskonale będzie pasować do umaszczenia zwierzęcia, ale przede wszystkim zapewni mu spokojny i niczym niezmącony sen. Fakt, iż forma legowiska przypomina kształtem budkę, sprawi, że Wasze koty nie tylko będą miały zagwarantowany spokój i ciszę, ale przy tym będą doskonale izolowane od zimna i przeciągów, które panują w naszych mieszkaniach. Z tego miejsca chcielibyśmy powiedzieć, iż z opisywanego produktu korzystać mogą także koty innych ras, dachowce, oraz psy.

Czarna budka dla kota rosyjskiego 

Stelaż widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 2cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż posiada tak zwaną funkcję "Memory" - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowgo użytkowania przez zwierzę ścianki powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Docenicie Państwo tą cechę zwłaszcza przy transportowaniu budki dla kota, ponieważ będziecie mogli ją swobodnie złożyć. Kolejną zaletą bloku pianki jest fakt, iż doskonale izoluje ona od hałasu i przeciągów, dzięki czemu Wasz kot będzie mógł uciąc sobie w niej spokojną drzemkę. Jej obicie wykonano z miękkiego i praktycznego futerka minky w kolorze czarnym, co sprawia, że łatwo dopasowuje się on do wystroju mieszkania. Dla kontrastu, od wewnątrz legowisko dla kota zostało obszyte czerwoną, miękką bawełną, która świetnie komponuje się z dominującą czernią oraz sprawia, że całość prezentuje się nadzwyczajnie. Poduszkę obszyto dokładnie tym samym materiałem co wnętrze budki, dodatkowo można ją bez żadnych przeszkód wyjąć, w celu odświeżenia jej. Wewnątrz poduszki znajduje się duża ilość kulki silikonowej, która zapewnia miękkość oraz sprężystość nawet po kilku praniach, co przekłada się bezpośrednio na komfortowy sen kociaka. Wejście do budki zostało przyozdobione wizerunkiem przedstawiającym głowę kota stworzone zostało z długiego czerwonego futerka z akcentami czerni.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać aby oddzielnie prać stelaż posłania, a oddzielnie poduszkę. Temeratura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a program na który się zdecydujemy nie powinien przekraczać 800 obrotów. Po wyciągnięciu z pralki poduszkę należy "strzepnąć" aby wróciła do swoich oryginalych kształtów. 

Zalety czarnej budki dla kota: 

  • wykonana z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • wygodna, elegancka i praktyczna
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • mogą z niej korzystać także koty innych ras oraz psy
  • doskonale izoluje od zimna, przeciągów i hałasu 
  • przyozdobiona futerkiem

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska