Współpracuj z nami

Obroża dla psa czerwona z kostkami

Kod produktu: AKSM 0878
Cena: 44.00
Produkt archiwalny
Informacje

W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie do kanonów psiej mody wkracza nowy trend biżuteryjny - ozdobne, nabijane metalowymi ćwiekami obroże dla psów. Te dodatki psiej garderoby mają swój charakter i z dnia na dzień stają się coraz większym hitem. Nowe obroże powstały przy współpracy marki York Design z najlepszymi kaletnikami, którzy to od kilkunastu lat tworzą doskonałej jakości akcesoria dla psów. Ręcznie tworzone obroże są wykonane z doskonałej jakości skór oraz przyozdabiane oszlifowanymi kamieniami, kwiatkami bądź też jak w przypadku prezentowanej na zdjęciu obroży metalowymi ćwiekami. Na pierwszy rzut oka widać że w zaproponowanych przez firmę modelach królują mocne kolory.
Przedstawiona przez nas czerwona obroża powstała z połączenia dwóch pasków naturalnej skóry cielęcej, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz elastycznością. Jej zewnętrzną stronę zdobi kolor czerwony, natomiast od wewnątrz podszycie wykonane zostało w czarnym odcieniu.  Całość ładnie kontrastuje z sobą dając niesamowity efekt. Mocne przeszycia które przechodzą wzdłuż boków gwarantują Państwu jej długowieczność. Zgrabna klamerka oraz zaczep do smyczy wykonane zostały z chromoniklu.
Czerwona obroża będzie się znakomicie prezentować na szyi yorka, ratlerka, chihuahua, maltańczyka, jamnika, westa, buldożka francuskiego praz pozostałych piesków zaliczanych do ras małych i średnich. Sprzedajemy ją w następujących rozmiarach:

  • długość 30 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 40 cm, szerokość 1,5 cm

Proszę pamiętać, aby przed zakupem obroży dokładnie zmierzyć obwód szyi psa. Podane przez nas wielkości obroży są całkowitymi rozmiarami. Informujemy również że w naszej kolekcji znajda Państwo również czerwoną smycz dla psa która może stanowić doskonały komplet.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska