Współpracuj z nami

Obroża dla pieska biała czaszki

Kod produktu: AKSM 0996
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje
Biały kolor jest na tyle uniwersalny, że z pewnością będzie pasował do każdej stylizacji jaką przygotujemy dla naszego czworonożnego przyjaciela. Szczególnie tą barwę upodobały sobie maltańczyki oraz shih tzu, bowiem to właśnie ich sierść ładnie współgra z danym produktem. Nasza firma przygotowała kilka ciekawych artykułów zoologicznych w których na pierwszy ogień wysuwa się nieskazitelna biel. Prezentowana przez nas obroża dla pieska wykonana została w całości z białej, naturalnej skóry - jedynie dla kontrastu jej podszycie zostało wykonane  paska skóry w kolorze amarant. Całość prezentuje się nadzwyczaj interesująco. Oba kawałki skóry złączone zostały za pomocą bardzo mocnych szwów, które wykonano specjalną dratwą. Prosty i zarazem wytrzymały ścieg gwarantuje państwu że obroża bez większych problemów może być eksploatowana przez psa od kilku do kilkunastu lat i zupełnie nic się z nią nie stanie (nie rozwarstwi się ani nie popruje). Samo podszycie obroży również zasługuje na chwilę uwagi, bowiem wysoka jakość materiału którego użyto do jego wykonania sprawia, że obroża doskonale chroni pieska przed różnego otarciami oraz podrażnieniami skóry – tak więc nawet najbardziej wybredny piesek nie będzie miał żadnych podstaw do narzekań. Obrożę wyróżnia również rząd metalowych ćwieków które w omawianym przypadku przybrały postać małych trupich czaszek – patrząc na nie mamy nieodzowne wrażenie że mamy do czynienia z psem o mocnym charakterze, który na widok kotka nie zawaha się go „pozdrowić” donośnym szczeknięciem :).
Różowa obroża dla pieska posiada regulację na pasku, dzięki której można  ją idealnie dopasować do szyi swojego pupila. Wszystkie mocowania oraz uchwyty w produkcie zostały wykonane z metalu co jest również gwarancją jego długowieczności.
Nasza oferta obejmuje aż trzy długości obroży, tak więc przed dokonaniem zakupów prosimy Państwa o dokładne zmierzenie swojego psa – dzięki temu unikniemy niepotrzebnych wymian bądź też zwrotów.
 
Zalety obroży:
  • modny fason
  • solidnie uszyta
  • pięciostopniowa regulacja długości
  • Nieblaknące kolory  
 
Wymiary obroży:
  • długość 30 cm, szerokość 1,4 cm
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 40 cm, szerokość 1,6 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska