Współpracuj z nami

Czerwono-czarne ubranko na papiloty

Kod produktu: UBUB 1230
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje

Ubranka dla psa to nie tylko odzdoba, czy warstwa ochronna chroniąca przed zimnem, należy pamiętać, że psia moda ma swój początek właśnie w ubrankach na papiloty. Duże grono producentów walczyło ze sobą o to, kto stworzy produkt najbardziej funkcjonalny, a do tego najpiękniejszy. Taka rywalizacja doprowadziła do tego, że na rynku zaczęły pojawiać się ubranka o innym przeznaczeniu niż pierwotnie, a kubraczki na papiloty poszły w niepamięć. Nie jest to najlepsza wiadomość dla wszystkich hodowców, którzy wystawiają na wystawach swoje długowłose pupile. Za tym długim, pięknym włosem psa, kryje się wiele godzin pielęgnacji i pracy jego właściciela, dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie zupełnie nowej kolekcji ubranek, która doskonale sprawdzi się właśnie w tym gronie odbiorców. 

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt wykonany został z najlepszej jakości materiałów, tak by psu, który będzie się w nim poruszał było bardzo wygodnie, oraz by miał maksymalny komfort i swobodę. Naszym celem było także stworzenie takiego ubranka, które uniemożliwiłoby ponadto psu ściąganie papilotów, przy jednoczesnym niszczeniu naszej pracy włożonej w pielęgnację. Koszulka na papiloty wykonana została z elastycznej i sprężystej, czerwonej satyno-żorżety, dzięki czemu jest lekka i przewiewna, idealnie nadająca się do wykorzystywania także w upalne dni lata. Zaletą tego materiału jest ponadto fakt, iż nie kołtuni i nie zaciąga on włosa. Szyja i łapki wykończone zostały tym samym materiałem, jednak w kolorze czarnym, dzięki czemu całość doskonale ze sobą współgra i tworzy oryginalne zestawienie. Ubranko zapinane jest od spodu na napy co naszym zdaniem zdecydowanie ułatwi ubieranie psu ubranka, a przy tym nie zatrzaśnie włosa, tak jakby mogłoby mieć to miejsce w przypadku zapięcia na zamek.Ponadto ważnym jest, iż takie zapięcie uniemożliwi włosom zaklinowanie się, tak jakby to miało miejsce, gdybyśmy wykończyli nasze ubranko zamkiem błyskawicznym.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jedynie program na niskie wirowanie.

Zalety ubranka na papiloty:

  • daje psu pełną swobodę poruszania
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • lekkie i przewiewne
  • nadaje się do prania w pralce
  • idealne dla psów o długim włosie
  • można z niego korzystać również w lecie
  • zapinane na napy
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska