Współpracuj z nami

Sukienka niebiesko-biała

Kod produktu: UBSU 1119
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Na rynku pojawia się coraz więcej produktów dla psów, które nie tylko są funkcjonalne, ale przede wszystkim bardzo ładne. Nasi projektanci obserwując psią modę, która panuje za granicą, w krajach takich jak Francja, Stany Zjednoczone, czy Niemcy, zdecydowali się na zaprojektowanie nowej kolekcji sukienek dla najbardziej wymagających psich dam. Powyżej prezentowana sukieneczka posiada bardzo modny w tym sezonie motyw szkockiej kraty w odcieniach niebiesko-biało-czarnych. Aby ładnie zakończyć całe ubranko zdecydowaliśmy się na umieszczenie srebrnej, połyskującej w słońcu lamówki na spódniczce oraz atrapach kieszonek. Białe ściągacze umieszczone na przednich łapkach, na kapturku oraz na szyjce doskonale zamykają całe ubranko i powodują, że wygląda ono jak całość. Gwarantujemy Państwu, że Wasza suczka poczuje się w tej sukience jak gwiazda i napewno będzie zwracać na siebie uwagę przechodniów, gdy będziecie razem na spacerze. 
Aby ułatwić zarówno Państwu, jak i psu ubieranie się, na brzuszku zamocowaliśmy zamek błyszkawiczny, który zdecydowanie usprawni proces przyodziewania.
W razie zabrudzeń sukienkę bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić odpowiedni program (delikatne wirowanie), oraz temp 40 stopni.
 
Zalety sukienki:
  • posiada oryginalny wygląd
  • wykonana z największą dbałością o szczegóły
  • można prać ją w pralce
  • posiada zamek błyskawiczny
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska