Współpracuj z nami

Derka Miss York

Kod produktu: UBP? 1125
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje
Jeżeli chcesz aby Twoja psia dama zauważona była podczas jesienno-zimowych spacerów, oraz by poczuła się jak miss, to kup jej prezentowane powyżej ubranko z haftem Miss York. Nasz nowy produkt zadedykowaliśmy wszystkim suczkom, które na codzień nie lubią, gdy ubranko za bardzo przylega do ich ciała. Mimo iż derka nie zakrywa całego ciała psa, to doskonale izoluje go przed utratą nagromadzonego przez ciało ciepła. Zwierze może więc spokojnie spacerować na dworze przez dłuższy okres bez obawy, że po powrocie do domu zacznie kichać lub kasłać. 
Ten wspaniały produkt uszyty został z dwóch rodzajów tkanin. Zewnętrzną warstwę stanowi czerwony, wodoodporny ortalion, a wewnętrzną gruba i ciepła pikówka, która doskonale sprawdzi się jako izolator ciepła. Obydwa materiały połączone ze sobą zostały za pomocą czerwonej lamówki. Na kołnierzyku zamocowalismy bardzo miłe w dotyku czarne futerko, które nadaje kreacji niesamowitego wyglądu oraz sprawia, że ciepło nagromadzone wewnątrz ciuszka pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. Ciekawym dodatkie, który zdecydowanie odróżnia przedstawiany produkt od wszystkich innych jest haft MISS YORK z dużą ilością gwiazdek dookoła. Nasza derka wyposażona została również w szereg mocowań dzięki którym doskonale utrzymuje się na ciele psa. Pierwszym z nich jest mocny rzep umieszczony pod kołnierzem, drugim szeroki pas biegnący wokół brzuszka - również zakończony rzepem zaś trzecim jest niewielkie oczko wykonane z rozciągliwej gumy znajdujące się tuż przy nasadzie ogona pupila. 
Nasza nowa derka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. W razie zabrudzeń wystarczy wyprać ją w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.
 
Zalety derki dla psa:
  • posiada oryginalny haft
  • ma bardzo ładną kolorystykę
  • można prać ją w pralce
  • doskonale chroni przed zimnem i wyziębieniem organizmu
  • izoluje od wiatru
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska