Współpracuj z nami

Czerwono-czarna pelerynka dla psa

Kod produktu: UBPE 1511
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Styl i klasa to tylko dwa słowa, które dobitnie opisują oferowane przez naszą firmę produkty dla psów. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas dodatki spełniały najwyższe standardy oraz by dbały o doskonały komfort i wygodę pupila. W tym sezonie zdecydowaliśmy się postawić na dobrze dopasowane pelerynki ortalionowe, które będą uniwersalnym odzieniem na wszystkie pory roku. Zaprojektowane one zostały w taki sposób, by dobrze izolować pupila od deszczu i innych opadów atmosferycznych, oraz by jego futerko było chronione od zamoczenia. Dzięki naszym produktom zwierzaki będą mogły cieszyć się spacerami z właścicielami w deszczu, a przy tym będą doskonale chronione od opadów.  

Czerwona pelerynka z czarnymi dodatkami

Widoczna na zdjęciach powyżej pelerynka została uszyta z nieprzemakalnych ortalionów w kolorach czerwieni i czerni. Obszyto ją jakże atłasową, czerwoną lamówką, która całej pelerynce doskonale “zamyka” całość. Dodatkowo firma wzięła pod uwagę bezpieczeństwo naszych zwierząt wszywając odblaskowe paski, zapewniając im tym samym widoczność z daleka. Należy również zwrócić uwagę na metalowy zaczep, który służy do przypięcia smyczy - nie będziecie musieli więc Państwo zakładać psu szelek, ponieważ pelerynka zapewni dobrą kontrolę nad psiakiem.  Drugi element, który zdecydowanie podnosi walory ubranka to gumka na ogon. Zakładamy ją delikatnie na ogon psa przez co ubranko dokładnie przylega do budowy anatomicznej nie przekręcając się. Jeśli jednak będzie ona drażnić psiaka, to nie trzeba jej zakładać, bowiem również bez niej ubranko będzie spełniać swoje funkcje. Pelerynka zapinana jest od spodu pod szyją i brzuchem na mocne, regulowane rzepy.  

Pelerynka nadaje się do prania w pralce, dzięki czemu sprawdzi się ona przez co najmniej kilka sezonów. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz, by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. 

Zalety pelerynki ortalionowej:

  • dobrze układa się na ciele pupila
  • wykonana z wysokiej jakości ortalionu w dwóch kolorach
  • doskonale izoluje od zimna i opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
  • nie krępuje i nie ogranicza swobody psa
  • posiada paski odblaskowe
  • ma metalowy haczyk, do którego można przypiąć smycz psa 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska