Współpracuj z nami

Biało-różowa pelerynka z ortalionu dla psa

Kod produktu: UBPE 1515
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Jednym z pierwszych ubranek, które pojawiły się w ofercie naszego sklepu kilkanaście lat temu były pelerynki, które miały okrywać ciało psiaka, by dobrze chronić go od zimna. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, łącznie z materiałami z jakich korzystają nasze krawcowe, poprzez kroje i rozmiarówkę, jednakże pomysł dotyczący pelerynki został. Jest to jedno z tych ponadczasowych ubranek, których zalety są cenione przez wiele czworonogów. Derka polecana jest przede wszystkim czworonogom, które nie lubią być w żaden sposób ograniczane, bądź też dopiero uczą się chodzić ubrane. Nasze najnowsze pelerynki, które wykonane zostały w całości z wysokiej jakości ortalionu doskonale sprawdzą się zarówno w sezonie jesienno-zimowym, jak i wiosenno-letnim, kiedy to mamy do czynienia z niespodziewanymi opadami deszczu.  

Biało-różowa derka dla psa

Prezentowana na zdjęciu derka dla psa uszyta została z nieprzemakalnego ortalionu w kolorze bladego różu i bieli. Całość wykończona została atłasową lamówką w kolorze srebrnym. Przez środek ubranka został wszyty odblaskowy pasek, dzięki któremu pies jest widoczny nawet w najbardziej ponure i deszczowe dni. Nowością jest zastosowane metalowe koluszko do smyczy, dzięki któremu całe ubranko pełni funkcję szelek. Od spodu została wszyta gumeczka na ogon, której zadaniem jest utrzymanie ubranka na swoim miejscu. Proszę jednak pamiętać, że nie każdy pies czuje komfort nosząc „coś na ogonie”. W takiej sytuacji gumkę należy wyciąć lub pozostawić luzem. Ubranko zapinane jest od spodu – pod szyją i brzuszkiem – na mocne regulowane rzepy.  

Pelerynka nadaje się do prania w pralce, dzięki czemu sprawdzi się ona przez co najmniej kilka sezonów. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz, by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. 

Zalety pelerynki ortalionowej:

  • posiada paski odblaskowe
  • można do niej przypiąć smycz psa
  • nie ogranicza swobody poruszania się 
  • dobrze układa się na ciele czworonoga
  • doskonale izoluje od deszczu i innych opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska