Współpracuj z nami

Biało-błękitna pelerynka ortalionowa

Kod produktu: UBPE 1510
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Coraz więcej osób decyduje się na zabieranie swojego czworonoga na spacery po górach. Niektóre z nich robią to bardzo chętnie, innym brakuje kondycji, przez co często kończą w torbie, bądź też specjalnym plecaku i oglądają widoki przez specjalne okienko. Niezależnie jednak od tego, czy psiak lubi chodzić po górach, czy nie, to powinien mieć dobrze dopasowaną kurteczkę ortalionową na wypadek deszczu. Co prawda, kurtki przeciwdeszczowe kojarzyć nam się mogą właśnie z wypadem w góry, czy na festiwal, jednakże również w mieście złapać nas może niespodziewany deszcz. Na takie przypadki najlepiej jest mieć więc zapasową derkę, która będzie nas doskonale izolować od opadów atmosferycznych. Również psiaki powinny mieć dobrze dopasowaną do swoich rozmiarów pelerynkę, którą ich właściciel bez większych problemów będzie mógł im założyć w każdej sytuacji. W naszej ofercie dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych wysokiej jakości pelerynek, dzięki którym Wasz psiak będzie mógł cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nawet podczas opadów deszczu. Dzięki wykorzystaniu wodoodpornego ortalionu włosy zwierzaka będą zabezpieczone, a co za tym idzie, nie będziecie się musieli martwić o ich zabrudzenie.   

Biało-niebieska pelerynka dla psa

Nasza pelerynka wykonana została z nieprzemakalnego ortalionu w kolorze biało-błękitnym, który doskonale zabezpieczy czworonoga przed zabrudzeniem lub zamoczeniem. Dodatkowo pelerynka została obszyta atłasową lamówką w kolorze srebrnym, która nadaje całości odrobiny kontrastu, przez co ubranko prezentuje się elegancko i stylowo. Zdecydowaliśmy się także na umieszczenie na pelerynce elementów odblaskowych, ponieważ dzięki nim pupil będzie widoczny z daleka podczas wieczornych spacerów. Warto również zwrócić uwagę na metalowy zaczep umieszczony na zewnętrznej części pelerynki, dzięki któremu można przypiąć smycz psa bezpośrednio do ubranka. Co się tyczy zapięcia, to zdecydowaliśmy się na mocne, regulowane rzepy, które zdecydowanie ułatwią zapinanie i rozpinanie psiaka. Pelerynka posiada także niewielką gumeczkę, którą założyć można (lecz nie trzeba) na ogon psiaka, tak by zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie ubranka od kształtów anatomicznych pupila.   

Pelerynka nadaje się do prania w pralce, dzięki czemu sprawdzi się ona przez co najmniej kilka sezonów. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz, by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. 

Zalety pelerynki ortalionowej:

  • dobrze układa się na ciele czworonoga
  • doskonale izoluje od deszczu i innych opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
  • posiada paski odblaskowe
  • można do niej przypiąć smycz psa
  • nie ogranicza swobody poruszania się 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska