Współpracuj z nami

Czarna pelerynka zimowa dla psa1

Kod produktu: UBPE 1496
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Dobrze dopasowane do kształtów anatomicznych ubranko to produkt, bez którego nie obejdzie się żaden czworonóg, który posiada krótką fryzurę. Doskonale rozumiemy właścicieli, którzy decydują się obcinać długie włosy yorka, bądź też maltańczyka, ponieważ krótsze włosy jest zdecydowanie łatwiej utrzymać “w rydzach”, jednakże, kiedy zdecydujemy się na pozbawienie psiaka dodatkowej warstwy ochronnej od zimna, to wówczas powinniśmy zainwestować w wysokiej jakości ubranko z dobrych jakościowo materiałów, które zadba o doskonałą izolację naszego psiaka od zimna i opadów atmosferycznych. Zapewne każdy z Was zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest czasem wyciągnąć swojego psiaka na spacer, kiedy na zewnątrz panują ujemne temperatury. Dobrze skrojona pelerynka dla psa zachęci go do chętniejszego i częstszego wychodzenia na zewnątrz i cieszenia się tym czasem ze swoim właścicielem.  

Czarna pelerynka dla psa lub kota

Zewnętrzna strona ubranka wykonana została z czarnego ortalionu, który ochroni Waszego psiaka od wiatru oraz opadów atmosferycznych. Od spodu nasza pelerynka podszyta została czarnym, grubym polarem, który będzie stanowił doskonałą warstwę izolującą od niskich temperatur i opadów. W tym przypadku zdecydowaliśmy się postawić na ciemną kolorystykę, ponieważ umożliwi ona dobre maskowanie zabrudzeń, które często będą pojawiały się w okresie jesienno-zimowym. Obydwie tkaniny połączone zostały ze sobą za pomocą szarej, atłasowej lamówki. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż na zewnętrznej stronie ubranka naszyte zostały paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pies będzie widoczny nawet podczas wieczornych spacerów. Pelerynka posiada ponadto haczyk, do którego przypiąć można smycz. Jeśli chodzi o zapięcie to postawiliśmy na rzepy, które umożliwią swobodną regulację.  

Ważne: Prezentowana na zdjęciu pelerynka przeznaczona jest dla suczek. Dla pieska dostępne jest identyczne ubranko tylko z innym krojem na brzuchu, aby nie podsikiwał sobie ubranka. Prosimy więc o informację czy kupujecie Państwo pelerynkę dla pieska, czy dla suczki.

Zalety czarnej pelerynki dla psa:

  • dobrze układa się na ciele pupila
  • wykonana z wysokiej jakości tkanin
  • doskonale izoluje od zimna i opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • nie krępuje i nie ogranicza swobody poruszania się pupila
  • zapinana na rzepy na brzuszku
  • doskonała na sezon jesienno-zimowy 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska