Współpracuj z nami

Pelerynka z polaru Czerwony Kapturek

Kod produktu: UBOK 1260
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje

Jak zapewne Państwo zauważyliście klimat naszego kraju z roku na rok zmienia się coraz bardziej. Z 4 pór roku zaczynają robić się dwie, ale za to bardzo intensywne - lato i zima. O ile w tej cieplejszej porze roku poszukujemy jakiekolowiek schronienia przed Słońcem, wypoczywamy nad wodą, czy też na plaży, o tyle w coraz to chłodniejszej zimie zależy nam na tym by całkowicie ochronić się od niemal arktycznych temperatur. Taka tendencja nie jest widoczna tylko i wyłącznie u ludzi, coraz więcej właścicieli małych zwierząt decyduje się na zakup ubranka, które ochroniłoby ich pupila przed wychłodzeniem organizmu, co wiąże się z chorobami, czy przeziębieniami. Naszym zadaniem, jako producentów ubranek i legowisk dla małych zwierząt jest stworzenie takich produktów, które sprawdzą się w niemal każdej sytuacji. W tej chwili chcielibyśmy zaprezentować Państwu sylwetkę eleganckiej i bardzo ciepłej, czerwonej pelerynki dla małego psa, która doskonale ochroni go w chłodniejszych dniach przed mroźnym wiatrem, czy śniegiem. 

Pelerynka czerwony kapturek powstała dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, które nasza firma od wielu lat sprowadza z Włoch i Francji. O wyglądzie i charakterze produktu stanowią właśnie materiały i ich doskonale dopasowana ze sobą kolorystyka. Zapewne nie dziwi Państwa nazwa ubranka - czerwony Kapturek, gdy widzicie tak cudowną pelerynkę, wykonaną z czerwonego polaru. Aby dodatkowo uniemożliwić wychodzenie organizmu Twojego psa, spód ubranka podszyliśmy beżowym, niezwykle miłym w dotyku futerkiem, którego zaletą jest fakt, że doskonale otula czworonoga. Jak na prawdziwego Czerwonego Kapturka przystało, także nasz produkt ma ciepły kaptur, który w razie dużego mrozu założyć można psu na głowę, chroniąc jednocześnie jego uszka przed zmarznięciem. Aby jeszcze lepiej ochronić wszystkie małe zmarzluchy, nasi projektanci zdecydowali się umieścić dwie czerwone wstążeczki, które zawiązane pod szyjką, uniemożliwią zimnemu powietrzu dostanie się pod ubranko. Peleryna zapinana jest od spodu na rzep, który znajduje się na specjalnym pasku. Dzięki wykorzystaniu właśnie takiego zapięcia, pies nie jest w żaden sposób skrępowany, ale jednocześnie jest doskonale chroniony od zimna.

W razie dużych zabrudzeń związanych z użytkowaniem przez czworonoga, produkt z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety peleryny dla psa:

  • wykonana z wysokiej jakości czerwonego polaru
  • ciepła, miła w dotyku i przytulna
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • posiada ciepły kapturek
  • w żaden sposób nie krępuje ruchów psa
  • łatwa do utrzymania w czystości 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska