Współpracuj z nami

Błękitno-czarna kurtka zimowa z futerka minky

Kod produktu: UBKU 1346
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
105.00 szt
105.00 szt
105.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jeśli zastanawialiście się kiedyś Państwo w jaki sposób bezpośrednio wpłynąć na komfort i wygodę swojego czworonoga szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, to w dniu dzisiejszym poznacie odpowiedź na to pytanie. Przez dłuższy okres czasu zastanawialiśmy się nad tym, który z materiałów jest faworytem czworonogów... Z naszych obserwacji wynika, że jest to właśnie eleganckie i ekstrawaganckie futerko minky, z którego dotychczas tworzyliśmy głównie legowiska bądź też akcesoria. Nie wpadliśmy na to, aby zaprojektować ubranko, które byłoby wykonane z tej tkaniny do czasu, kiedy jeden z naszych projektantów zobaczył noworodka, który ubrany był w śpioszki wykonane z tego oto futerka. Doszliśmy do wniosku, że skoro młodzi rodzice decydują się na inwestowanie w produkty dla swoich dzieci, które wykonane są z tego materiału, to my powinniśmy stworzyć naszym klientom szansę kupienia produktu, który zadba o ich pupile tak jak akcesoria dla dzieci dbają o noworodki - w końcu nie jest nowością, iż wielu właścicieli psów i kotów traktuje swoje zwierzaki jak dzieci :) Wykorzystanie sprawdzonego kroju ubranka oraz uwielbianego przez czworonogi materiału doprowadziło nas do tego momentu, kurtka zimowa z futerka minky to innowacyjny produkt, który doskonale zadba o Waszego pupila w sezonie jesienno-zimowym.

Błękitno-czarna kurtka zimowa z futerka minky 

Opisywane ubranko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywać się do kształtów anatomicznych psa czy kota i przy tym by nie krępowało jego ruchów. Materiał, który sprawia, iż całość wygląda tak fantastycznie to nic innego jak już wcześniej wspomniane futerko minky w kolorze intensywnego błękitu. Tkanina ta charakteryzuje się posiadaniem dużej ilość wytłoczonych mechanicznie wypustek, które sprawiają, że całość wygląda niezwykle oryginalnie i od razu rzuca się w oczy. Aby zadbać o odpowiednią izolację zwierzaka od zimna zdecydowaliśmy się na podszycie futerka ciepłym, ale tym razem gładkim polarem w kolorze czarnym. Zastosowanie takiego zabiegu nie tylko sprawi, iż cała stylizacja jest doskonale skontrastowana, ale przede wszystkim nie mechaci ona włosa psa oraz nie elektryzuje go. W ciemnej kolorystyce utrzymane zostały także ściągacze, które umieszczone zostały na przednich łapkach, tułowiu oraz kapturku. Ich zadaniem jest niedopuszczenie, aby całość zsunęła się z ciała zwierzaka oraz aby zimne powietrze nie dostało się pod kurteczkę. Nasze ubranko przyozdobione zostało niewielkim kapturkiem, który w razie dużych mrozów można założyć pupilowi na głowę chroniąc go jednocześnie od mrozu i zimnych powiewów wiatru. Na pleckach znajdziecie Państwo ponadto niewielką kieszonkę, do której wsadzić możecie albo niewielki przysmaczek swojego czworonoga, albo też urządzenie GPS namierzające pupila. Futerkowa kurtka dla psa zapinana jest na napy, które nie będą wciągać sierści psa - oznacza to, że z naszego produktu korzystać mogą także długowłose czworonogi.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety kurteczki minky dla psa:

  • ciepła, wygodna i komfortowa
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • wyposażona w ciepły kapturek oraz niewielką kieszonkę
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • nie krępuje ruchów czworonoga
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • podszyts ciepłym polarem 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska