Współpracuj z nami

Bordowy komplet kąpielowy york

Kod produktu: UBKO 1104
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
100.00 szt
100.00 szt
100.00 szt
100.00 szt
Informacje
Coraz częściej zadajecie nam Państwo pytania jak umilić pupilowi kąpiel by tak bardzo się nie denerwował i by nielubiane chwile zamienić na czas relaksu. Odpowiedź jest prosta! My od wielu lat stosujemy komplety kąpielowe, które zdecydowanie ułatwiają nam wysuszenie naszych małych pociech i gwarantują im wypoczynek. 
Prezentowany powyżej zestaw kąpielowy składa się z trzech elementów: szlafroka, ręcznika/kocyka, oraz poduszki w kształcie kości. Wszystkie części obszyte zostały frotą w kolorze śliwkowym, która doskonale wchłania wilgoć. Szlafrok, który zakłada się bezpośrednio na mokrego pieska umożlwia mu szybsze wysuszenie się i zabezpiecza przy tym przed przeziębieniem i wyziębieniem organizmu. Ręcznikiem wytrzeć można pieska bezpośrednio po wyciągnięciu go z wanny, lub też przykryć go by zapewnić mu jeszcze więcej ciepła.  Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu małego pieska dzięki czemu wiadomo, dla kogo przeznaczony jest ten kocyk. :) Poduszka w kształcie kości wypełniona została dużą ilością kulek silikonowych dzięki czemu jest ona bardzo miękka i umożliwia pieskowi ucięcie sobie słodkiej drzemki po kąpieli. Wszystkie elementy obszyte zostały czarną, atłasową lamówką, która doskonale kontrastuje ze śliwkowym kolorem froty. 
W naszej ofercie dostępne są także dwa inne zestawy kąpielowe (karmazynowy oraz chmurkowy). Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie i swojego pupila. 
W razie zabrudzeń komplet prać można w pralce, należy jednak pamiętać by ustawić program na delikatne wirowanie i temp. 40 stopni. 
 
Zalety kompletu kąpielowego:
  • doskonale chroni przed chłodem i ułatwia wysuszenie psa po kąpielu
  • wykonany z froty, która bardzo dobrze wchłania wodę
  • posiada haft z małym pieskiem
  • można prać go w pralce
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska