Współpracuj z nami

Bordowy komplet kąpielowy york

Kod produktu: UBKO 1104
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
100.00 szt
100.00 szt
100.00 szt
100.00 szt
100.00 szt
Informacje
Coraz częściej zadajecie nam Państwo pytania jak umilić pupilowi kąpiel by tak bardzo się nie denerwował i by nielubiane chwile zamienić na czas relaksu. Odpowiedź jest prosta! My od wielu lat stosujemy komplety kąpielowe, które zdecydowanie ułatwiają nam wysuszenie naszych małych pociech i gwarantują im wypoczynek. 
Prezentowany powyżej zestaw kąpielowy składa się z trzech elementów: szlafroka, ręcznika/kocyka, oraz poduszki w kształcie kości. Wszystkie części obszyte zostały frotą w kolorze śliwkowym, która doskonale wchłania wilgoć. Szlafrok, który zakłada się bezpośrednio na mokrego pieska umożlwia mu szybsze wysuszenie się i zabezpiecza przy tym przed przeziębieniem i wyziębieniem organizmu. Ręcznikiem wytrzeć można pieska bezpośrednio po wyciągnięciu go z wanny, lub też przykryć go by zapewnić mu jeszcze więcej ciepła.  Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu małego pieska dzięki czemu wiadomo, dla kogo przeznaczony jest ten kocyk. :) Poduszka w kształcie kości wypełniona została dużą ilością kulek silikonowych dzięki czemu jest ona bardzo miękka i umożliwia pieskowi ucięcie sobie słodkiej drzemki po kąpieli. Wszystkie elementy obszyte zostały czarną, atłasową lamówką, która doskonale kontrastuje ze śliwkowym kolorem froty. 
W naszej ofercie dostępne są także dwa inne zestawy kąpielowe (karmazynowy oraz chmurkowy). Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie i swojego pupila. 
W razie zabrudzeń komplet prać można w pralce, należy jednak pamiętać by ustawić program na delikatne wirowanie i temp. 40 stopni. 
 
Zalety kompletu kąpielowego:
  • doskonale chroni przed chłodem i ułatwia wysuszenie psa po kąpielu
  • wykonany z froty, która bardzo dobrze wchłania wodę
  • posiada haft z małym pieskiem
  • można prać go w pralce
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska