Współpracuj z nami

Kombinezon khaki dla psa

Kod produktu: UBKO 1469
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje

Zapewne wielu z Państwa świadomych jest faktu, iż w okresie jesienno-zimowym szczególnie ciężko jest zadbać o swój wygląd i odpowiednie stylizacje. Z uwagi na fakt, iż pogoda i ujemne temperatury nie zachęcają nas do wyjścia na zewnątrz, oraz uprawiania aktywności fizycznej, tym bardziej narażeni jesteśmy na przybranie kilku niechcianych kilogramów. Kiedy za oknem widzimy kupy śniegu, a na termometrze temp. poniżej 0 stopni Celsjusza najchętniej zdecydowalibyśmy się na pozostanie w domu i odpoczynek pod kocykiem, z herbatką w ręku. Niestety, jako właściciele czworonogów często musimy rezygnować z takiej formy odpoczynku z uwagi na fakt, iż nasz pupil musi wyjść na zewnątrz, aby się załatwić, bądź też jedynie po to, by rozprostować nogi. Nasi najlepsi projektanci zdecydowali się na stworzenie ubranka na taką sytuację, które nie tylko będzie chroniło psa od zimna i wiatru, ale ponadto doda mu szyku i klasy. Nasza dbałość o każdy szczegół, oraz odpowiedni dobór materiałów i wykonanie sprawią, że Wasz pupil pokocha spacerowanie w swoim ubranku sprawiając, że my też będziemy chcieli wyglądać przy nim elegancko.   

Kombinezon dla psa khaki

Zewnętrzna część naszego kombinezonu zimowego powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości ortalionu w kolorze khaki. Tkanina ta charakteryzuje się wysokim poziomem wodoodporności, dzięki czemu Wasz psiak będzie mógł cieszyć się spacerami nawet podczas deszczu czy śniegu. Aby zadbać o doskonałą izolację od zimna i ujemnych temperatur zdecydowaliśmy się na podszycie ortalionu polarem w tym samym kolorze, dzięki czemu Wasz psiak będzie miał zapewniony wysoki komfort i ciepło. Nasze ubranko wykończone zostało brązowymi ściągaczami. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż nasz kombinezon zimowy posiada niewielki kapturek, który w razie dużego mrozu można założyć psiakowi na głowę i cieszyć się doskonałą izolacją od zimna. Ubranko wyposażone zostało ponadto w dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny podczas popołudniowych spacerów, kiedy to na zewnątrz panowała będzie ciemność. Całość zapinana jest na napy, dzięki czemu zakładanie i ściąganie kombinezonu będzie zdecydowanie sprawniejsze i łatwiejsze.   

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu zimowego dla psa: 

  • utrzymany w praktycznej, stonowanej kolorstyce
  • ciepły, wygodny i komfortowy
  • dobrze układa się na ciele psa
  • posiada ciepły kapturek
  • nadaje się do prania w pralce
  • zapinany na brzuszku na napy
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska