Współpracuj z nami

Fioletowo-różowy kombinezon zimowy dla psa

Kod produktu: UBKO 1451
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje
Zakup wygodnego odzienia wierzchniego na okres jesienno-zimowy należy do naszych obowiązków, kiedy chcemy nie tylko wyglądać stylowo, ale przede wszystkim by uchronić się przed chorobą. Bardzo duża część osób decyduje się na zakup wysokiej jakości produktów ze skóry czy też ortalionu, które gwarantują konsumentom długi czas użytkowania. My też jesteśmy zdania, że lepiej jest jednorazowo poświęcić większą kwotę na produkt wysokiej jakości i cieszyć się nim przez kilka sezonów, niż co sezon kupować niskiej jakości odzienie. Doszliśmy więc do wniosku, że sami stawiamy na produkty najwyższej jakości, to powinniśmy również zadbać o to, by nasze psiaki miały wysokiej jakości dodatki, które izolować będą je od zimna i nieprzyjemnych opadów atmosferycznych z którymi mamy do czynienia w sezonie zimowym. Widoczny na zdjęciach powyżej kombinezon zimowy powstał dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin, dzięki czemu po zakupie tego ubranka będziecie mieli gwarancje długotrwałości produktu. Ubranko to polecane jest przede wszystkim na sezon zimowy, kiedy to w szczególności zależy nam na dobrej izolacji od mrozu i śniegu.  

Fioletowy kombinezon zimowy z różowymi dodatkami

Zewnętrzna część naszego kombinezonu zimowego powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości ortalionu w kolorze intensywnego fioletu. Tkanina ta charakteryzuje się wysokim poziomem wodoodporności, dzięki czemu Wasz psiak będzie mógł cieszyć się spacerami nawet podczas deszczu czy śniegu. Aby zadbać o doskonałą izolację od zimna i ujemnych temperatur zdecydowaliśmy się na podszycie ortalionu polarem w tym samym kolorze, dzięki czemu Wasz psiak będzie miał zapewniony wysoki komfort i ciepło. Nasze ubranko wykończone zostało jasnoróżowymi ściągaczami, które doskonale rozjaśniają intensywny kolor fioletu. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż nasz kombinezon zimowy posiada niewielki kapturek, który w razie dużego mrozu można założyć psiakowi na głowę i cieszyć się doskonałą izolacją od zimna. Ubranko wyposażone zostało ponadto w dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny podczas popołudniowych spacerów, kiedy to na zewnątrz panowała będzie ciemność. Całość zapinana jest na napy, dzięki czemu zakładanie i ściąganie kombinezonu będzie zdecydowanie sprawniejsze i łatwiejsze.  

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety filetowego kombinezonu zimowego dla psa: 

  • ciepły, wygodny i komfortowy
  • dobrze układa się na ciele psiaka
  • posiada ciepły kapturek
  • zapinany na brzuchu na napy
  • doskonale izoluje od mrozu i opadów atmoferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • stylowy i elegancki
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska