Współpracuj z nami

Czerwony kombinezon zimowy dla psa

Kod produktu: UBKO 1390
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje
Jeśli kombinezon zimowy kojarzy Ci się tylko z wyjazdem na narty, bądź też z zabawą w śnieżnych zaspach, to powinieneś nieco odświeżyć swój pogląd na ten element garderoby. Nasi projektanci zainspirowani kombinezonami na śnieg, które sami w dzieciństwie nosili, zdecydowali się postawić do wygodne i komfortowe ubranko dla psa kombinezon, które zagwarantuje zwierzęciu doskonałą izolację od zimna i opadów atmosferycznych. Nasze ubranka powstały głównie z myślą o najmniejszych czworonogach, które w zimie potrzebują dodatkowej warstwy ochronnej, która uniemożliwiłaby wychłodzenie ich małych organizmów. Trudno by było wyobrazić sobie yorka, maltańczyka bądź też chihuahuę w zaspie śnieżnej, ponieważ na pewno by w niej utknął, jednak psiaki te także mają szansę na zabawę w śniegu, zwłaszcza, gdy ubrane są w dobrze dopasowane kombinezony, które dbają o ciepłotę organizmu oraz sprawiają, że psiaki te nie będą już myślały o tym, że jest im zimno i że chcą iść do domu. Pamiętajcie więc o tym, że kiedy stawiacie na nasze eleganckie ubranka, to decydujecie się na świetną zabawę podczas chłodniejszej pogody oraz dajecie swojemu pupilowi szansę na korzystanie z dnia z całych sił.  

Ciepły kombinezon z futerka dla psa

Nasz kombinezon wykonany został dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości futerek, których zadaniem jest zadbanie o to by Twój pies był dobrze chroniony od zimna, wiatru oraz opadów atmosferycznych. Od zewnętrznej strony jest to oryginalne futerko minky utrzymane w kolorystyce intensywnej czerwieni, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które dodają całości uroku. Tkaninę minky zdecydowaliśmy się podszyć gładkim, czarnym futerkiem, które stanowić będzie dodatkową warstwę izolującą od zimna. Jego struktura nie pozwoli ponadto na to, by sierść Twojego psiaka elektryzowała się bądź też mechaciła, dzięki czemu z kombinezonu korzystać mogą także psy długowłose. Całość wykończona została czarnymi dodatkami, które uniemożliwiają ubranku zsunięcie się - mowa o ściągaczach, które umieściliśmy na przednich i tylnych łapkach. Nasze ubranko posiada ponadto niewielki kapturek, który w razie dużego zimna założyć można psu na głowę, nie martwiąc się jednocześnie o to, że głowa zwierzaka odda ciepło. Całość doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia, a przy tym nie krępuje jego ruchów. Nasz kombinezon zimowy zapinany jest na brzuszku na napy.    

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu:

  • podszyty ciepłym, gładkim futerkiem 
  • nie krępuje ruchów psa
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • posida kapturek, który w razie dużego zimna można założyć psu na głowę
  • izoluje psa od zimna oraz wiatru
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Torba brązowa
Cena od: 140.00 zł
Legowiska