Współpracuj z nami

Kombinezon ortalionowy popielato-czarny

Kod produktu: UBKO 1139
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Jesteśmy świadomi tego, że nie wszystkie pieski lubią chodzić w ubrankach, które obite są futerkiem, czy polarem. Niektóre z nich czują się przez to nieswojo i nie potrafią poradzić sobie w nowej sytuacji. Nie możemy jednak pozwolić na to by w chłodnych porach roku chodziły one na spacery bez ubranka. Niektóre z najmniejszych piesków nie posiadają ponadto długiego włosia, przez co jeszcze bardziej narażone są na wychłodzenie organizmu i przeziębienia. Aby zapewnić swojemu pupilowi pełną wygodę, oraz by uchronić go przed chłodem i przenikliwym wiatrem proponujemy Państwu zakup jednego z naszych ubranek ortalionowych. Prezentowany powyżej produkt powstał w wyniku połączenia dwóch kolorów ortalionu - popielatego z malinowym. Jak Państwo widzicie całe ubranko ma ciemny kolor, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia, czy uszkodzenia związane z długotrwałym użytkowaniem będą mniej widoczne. Kołnierz, zamek błyszkawiczny na grzbiecie, oraz kieszonka są w kolorze malinowym, który doskonale kontrastuje z całością. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie zamka na pleckach, ponieważ zdecydowanie ułatwi on ubranie pieska i uniemożliwi przycięcie jego włosa. Ubranko bardzo dobrze dopasowuje się do budowy anatomicznej psa. Nie jest podszyte ponadto wewnątrz materiałem, dzięki czemu jest przewiewne. 

Kombinezon polecamy przede wszystkim właścielom małych piesków takich jak yorkshire terrier, chiński grzywacz, jamnik, pudel, ratlerek, czy west highland white terrier.

W razie zabrudzeń można wyprać go w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety ubranka: 
  • doskonale chroni przed chłodem
  • lekkie i wygodne
  • można prać je w pralce
  • łatwe do założenia
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowisko oponka zebra
Cena od: 150.00 zł
Posłanie dla szczeniaka
Cena od: 75.00 zł
Kokardka dla psa zwykła nr 25
Cena od: 5.00 zł
Legowiska