Współpracuj z nami

Granatowo-błękitny kombinezon dla psa

Kod produktu: UBKO 1439
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Każdy z nas w swojej szafie ma wygodną kurtkę przejściową, która idealnie sprawdzi się podczas chłodniejszych, jesiennych wieczorów. Najczęściej decydujemy się na takie odzienie, ponieważ gwarantuje nam ono całkowitą swobodę poruszania się, a przy tym sprawia, że jesteśmy dobrze izolowani od zimna i deszczu. Dlaczego więc nie stworzyć ubranek dla psów, które będą pełniły podobn funkcję? Zainspirowani kurtkami, które sami nosimy na co dzień, zdecydowaliśmy się stworzyć “przejściowe” kombinezony dla psów, które idealnie sprawdzą się podczas chłodniejszych poranków czy wieczorów w lecie i w jesieni. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by nie krępować ruchów czworonoga, dlatego z kombinezonu ortalionowego korzystać będzie mógł nawet najbardziej wymagający pupil.  
 

Granatowy kombinezon dla psa

Widoczne na zdjęciach powyżej ubranko dla psa powstało dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości ortalionu w kolorze granatowym, które będzie doskonale izolować Waszego pupila od zimna, wiatru i deszczu. Całość została zaprojektowana tak, by zwierzę miało zagwarantowaną swobodę poruszania się, dlatego z odzienia korzystać może także psiak, który dopiero zaczyna uczyć się jak się chodzi w kombinezonie. W miejscach, przez które pod ubranko mogłoby dostać się zimne powietrze umieściliśmy błękitne ściągacze, które będą odpowiedzialne za izolowanie czworonoga od zimnego wiatru oraz sprawią, że całość będzie dobrze dopasowywać się do kształtów anatomicznych psa. Kolejną zaletą naszego kombinezonu ortalionowego jest fakt, iż posiada on dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny nawet podczas wieczornych spacerów. Całość zapinana jest na zamek błyskawiczny, który umieściliśmy na grzbiecie. Zdecydowaliśmy się na to miejsce, ponieważ zakładanie ubranka będzie zdecydowanie łatwiejsze.  

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu z ortalionu:

  • dobrze izoluje od zimna i opadów atmosferycznych
  • doskonale układa się na ciele czworonoga
  • nadaje się do prania w pralce
  • jest bardzo łatwe w zakładaniu
  • posiada paski odblaskowe
  • zapinane na zamek błyskawiczny 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska