Współpracuj z nami

Czerwono-czarny kombinezon dla psa

Kod produktu: UBKO 1442
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Stylowe i eleganckie ubranko to produkt, w który wyposażony powinien być każdy modny czworonóg. Oferta naszych wysokiej jakości ubranek dla psów stale się powiększa, dzięki czemu zwierzaki cieszyć się mogą komfortowymi stylizacjami, które nie tylko dodają im szyku i klasy, ale przede wszystkim chronią od zimna i opadów atmosferycznych. Jednym z takich ubranek jest widoczny na zdjęciach powyżej kombinezon z ortalionu dla psa, który idealnie sprawdzi się podczas deszczowych dni. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić zwierzęciu najwyższy komfort, dzięki czemu Wasz psiak jeszcze chętniej wybierał się będzie z Wami na spacery. Musimy pamiętać, że regularne wychodzenie z pupilem na spacer należy do naszych obowiązków, dlatego musimy dbać o to, by nasz pupil był dobrze izolowany od zimna i opadów atmosferycznych w jesieni i wczesną wiosną.  
 

Czerwono-czarny kombinezon z ortalionu 

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Bazę ubranka stanowi czerwony ortalion, który dzięki temu, że jest nieprzemakalny idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo, w celu zadbania o bezpieczeństwo zwierzaka podczas wieczornych spacerów, na kombinezon naszyte zostały dwa odblaskowe paski, dzięki czemu uczestnicy ruchu drogowego z daleka zauważą maszerującego chodnikiem czworonoga. W miejscach najbardziej wrażliwych na przedostanie się wilgoci oraz zimnego powietrza, czyli szyi i łapkach, zdecydowaliśmy się umieścić ściągacze w kolorze czarnym. Dzięki nim, ubranko jest świetnie dopasowane do ciała zwierzęcia, a psiak jest odpowiednio zabezpieczony przed zimnem lub przemoknięciem. Ubranko zapinane jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu proces zakładania jest łatwy i szybki.  

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu z ortalionu:

  • dobrze układa się na ciele psiaka
  • chroni przed deszczem i zimnem
  • posiada paski odblaskowe
  • łatwe w zakładaniu i ściąganiu
  • nadaje się do prania w pralce
  • nie krępuje ruchów czworonoga 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Amarantowa sukienka dla psa
Cena od: 60.00 zł
Legowisko dla maltańczyka
Cena od: 85.00 zł
Ubranko bezrękawnik moro
Cena od: 50.00 zł
Legowiska