Współpracuj z nami

Dres popielaty dolar

Kod produktu: UBDR 1307
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje
Okres jesienno-zimowy to czas, w którym szczególnie ważna jest odpowiednia pielęgnacja czworonoga, oraz prawidłowy dobór dodatków z których korzystać będzie nasz pies. Z racji tego, iż na rynku usług zwierzęcych pojawia się coraz więcej produktów, których wiarygodności nie jesteśmy w stanie zawsze skontrolować, to nasza firma stara się wprowadzać coraz to nowsze i bardziej eleganckie produkty, które posłużą Twojemu psu przez kilka sezonów. Jako właściciele małych psów, oraz kotów doskonale świadomi jesteśmy ich potrzeb, dlatego też przy produkcji naszych ubranek, czy legowisk zawsze je uwzględniamy. Uważamy, że naszą misją jest uświadamianie ludzi, iż psy nie zawsze są w stanie sobie same poradzić, dlatego potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Bardzo często zdaża się ponadto, iż psy małych i średnich gabarytów, do których skierowane są przede wszystkim nasze ubranka, posiadają zbyt małą ilość futerka, bądź nie posiadają go wcale, aby odpowiednio ochronić się przed ujemnymi temperaturami, deszczem, czy śniegiem. Chcąc więc pomóc tym najbardziej potrzebującym czworonogom zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie eleganckiego, ale przy tym wygodnego i miłego w dotyku ubranka (bluzy), które będzie stanowić doskonałą warstwę izolującą od zimna i opadów.

Dres popielaty dolar 

Nasza firma znana jest z produkcji ekskluzywnych i praktycznych produktów dla psów i kotów, oraz z wykorzystywania materiałów i półproduktów najwyższej jakości. Nasza miłość do zwierząt sprawia, że chcemy ciągle poprawiać nasze produkty i wprowadzać nowe do oferty, tak by poprawić byt wielu zwierząt nie tylko w Polsce, ale także w Europie. W tym sezonie zdecydowaliśmy się postawić na ponadczasową, ale przede wszystkim niezwykle praktyczną popiel. To właśnie wierzchnia strona bluzy wykonana została z futerka w tym kolorze, które jest ponadto bardzo miłe w dotyku. Materiał ten doskonale układa się na ciele pupila tworząc tym samym barierę cieplną dzięki której nawet największe mrozy nie są wstanie zmusić go do powrotu do ciepłego mieszkania. Podszycie bluzy wykonane zostało z czarnej podszewki dzięki której sierść psa nie kołtuni się ani nie elektryzuje, stanowi ponadto dodatkową warstwę chroniącą od zimna i wiatru. Doskonałą izolację cieplną zapewniają również jasnopopielate ściągacze, które umieszczone zostały na kołnierzu, spodzie bluzy oraz rękawkach, które dodatkowo sprawiają, iż bluza nie przemieszcza się. Jak by tego wszystkiego było mało ciuszek ozdobiony został niesamowicie efektownym haftem przedstawiającym symbol dolara, który uzupełniony został napisem „I look like million dollars”. Całość rewelacyjnie skrzy się blaskiem kilkudziesięciu małych kryształków cyrkonii które naniesione zostały na srebrny haft. Ważnym plusem bluzy dresowej jest fakt, iż posiada ona ciepły kaptur, który w razie dużych mrozów, bądź też opadów można założyć psu na głowę, chroniąc go jednocześnie od wyziębienia organizmu.

W razie dużych zabrudzeń związanych z użytkowaniem ubranka przez psa w zimie, czy też jesieni produkt z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Po wypraniu bluzę należy powiesić i pozostawić do swobodnego wyschnięcia.  

Zalety popielatego dresu dla psa:

  • ciepły i miły w dotyku
  • przyozdobiony ciekawą aplikacją
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • stanowi doskonałą warstwę izolującą od zimna
  • posiada ciepły kapturek, który w razie dużego zimna można założyć psu na głowę 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska