Współpracuj z nami

Bluza dresowa różowa

Kod produktu: UBDR 1159
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Jako zwolennicy zdrowego trybu życia oraz wszelkich aktywności fizycznych jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż coraz więcej osób decyduje się na uprawianie sportu i stara się także angażować do tego swojego czworonoga. Możemy Państwu dać słowo, że poranny jogging ze swoim panem doskonale wpływa na samopoczucie psa, a do tego ma odzwierciedlenie na stosunki między nami, a naszymi czworonogami. Niezwykle ważne jest także, by wyposażyć swojego psa w ciepłe ubranko, które uniemożliwi wychłodzenie i przeziębienie organizmu. Z tego miejsca chcielibyśmy więc zachęcić Państwa do zakupu jednego z dresików, które idealnie sprawdzą się podczas biegów. 

Widoczny na zdjęciu powyżej dresik w całości wykonany został z różowej bawełny, dzięki czemu produkt jest bardzo ciepły i miły. Wykończony jest popielatymi ściągaczami. Na przednich łapkach przyszyte są dwa cienkie paseczki w tym samym kolorze, dzięki czemu odzienie do złudzenia przypomina odzież, w którą sami się ubieramy. Ubranko posiada ponadto średniej wielkości kaptur, który można założyć na głowę swojemu pupilowi w razie chłodu, oraz niewielką kieszonkę na smakołyki.

Gdy ubierzesz swojego małego przyjaciela w takie ubranko, to z pewnością zwróci on na siebie uwagę wszystkich przechodniów.

W razie zabrudzeń produkt wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by nastawić program na delikatne wirowanie.

Zalety ubranka: 

  • w całości uszyte z bawełny
  • ma kapturek i małą kieszonkę
  • można prać je w pralce
  • do złudzenia przypomina odzież, w którą sami się ubieramy
  • bardzo ciepłe i wygodne 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska