Współpracuj z nami

Bluza dresowa pomarańczowa

Kod produktu: UBDR 1151
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciu powyżej dresik pochodzi ze znanej już przez Państwa kolekcji ubranek sportowych, jednak dzięki pomysłowości naszych projektantów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku innowacji, które zdecydowanie poprawią walory estetyczne i użytkowe produktu. Z tego miejsca chcielibyśmy podkreślić, iż w naszej ofercie znajdują się także inne warianty kolorystyczne dresiku, mamy więc nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie coś dla swojego czworonożnego pupila.

Omawiana bluza składa się w 100% z pomarańczowej bawełny, która zapewni czworonogowi pełną swobodę ruchów, a przede wszystkim chronić go będzie przed chłodem i mrozem. Wybraliśmy ją nie tylko ze wględu na walory praktyczne, ważne było dla nas także by produkt wyglądał na oryginalny i elegancki. Ubranko wykończone zostało czarnymi ściągaczami i cienkimi paseczkami, które podwyższają jedynie walory estetyczne produktu. Jak na sportowy charakter przystało, ubranko posiada ciepły, pomarańczowy kapturek, który można założyć psu na głowę w razie dużych chłodów. Dres doskonale nadaje się na chłodne, wietrzne spacery chroniąc psa przed zimnem. Fason dresu wzorowany jest na oryginalnych bluzach, w jakich sami lubimy chodzić. 

W razie zabrudzeń ciuszek prać można w pralce automatycznej, prosimy jednak by temp. kąpieli nie przekraczała 40 stopni oraz by nastawić program na niskie wirowanie.

Zalety ubranka: 

  • do złudzenia przypomina odzież w którą sami się ubieramy
  • w całości uszyte z bawełny
  • można prać je w pralce
  • posiada kaptur i małą kieszonkę 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska