Współpracuj z nami

Bluza dresowa malinowa

Kod produktu: UBDR 1158
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Coraz większą popularnością wśród znawców mody cieszy się połączenie w jedynm produkcie zarówno eleganckiego, jak i sportowego stylu. Wielu z nas decyduje się także na takie zestawienia w życiu codziennym i coraz częstszym widokiem jest wizerunek kobiety w spódnicy, bluzie dresowej i sportowych butach, czy mężczyzny w dresowej marynarce. Nasi projektanci także nie pozwalają na to, byśmy pozostawali w tyle i stale wprowadzają nowe produkty, które zdobywają nowe grono fanów. Staramy się także unowocześniać i poprawiać ubrania, które już dostępne są w naszej ofercie. Takim właśnie produktem, który prawdopodobnie jest już Państwu bardzo dobrze znany, jest widoczna na zdjęciu powyżej bluza dresowa.

Ubranko uszyte jest grubej bawełny w kolorze malinowym, a wykończone szarymi ściągaczami. Na przednich łapkach przyszyte są dwa cienkie paseczki w tym samym kolorze. Bluza doskonale nadaje się na chłodne, wietrzne spacery chroniąc psa przed zimnem. Fason dresu wzorowany jest na bluzach, w jakich sami lubimy chodzić. Posiada on ponadto ciepły kapturek, który można założyć pupilowi na głowę w razie większych mrozów. Na pleckach umieszczona także została mała kieszonka, w której możecie Państwo schować np. ulubiony przysmak psa, czy urządzenie namierzające.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem prać można w pralce, należy jedynie pamiętać o tym, by temp. kąpieli nie przekraczała 40 stopni.

Zalety ubranka dla psa:

  • bardzo ciepłe i wygodne
  • uszyte w całości z bawełny
  • posiada kapturek i małą kieszonkę
  • można prać je w pralce
  • do złudzenia przypomina odzież w którą sami się ubieramy
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska