Współpracuj z nami

Bluza dresowa czerwona

Kod produktu: UBDR 1165
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Widoczne na zdjęciach powyżej ubranko pochodzi z kolekcji sportowej, którą zapewne już Państwo znaczie, ponieważ jest dostępna w naszej ofercie już przez długi okres. Dzięki pomysłowości naszych projektantów i stylistów sprawdzone produkty zostały zmodernizowane, oraz udoskonalone. Kilka innowacji sprawiło, że rzeczy, które wydawały się nudne i nieciekawe, nabrały na nowo wyrazu i charakteru. 

Omawiany dresik powstał dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości czerwonej bawełny. Aby skontrastować i jednocześnie wykończyć całość, zdecydowaliśmy się na umieszczenie dwóch cienkich, białych pasków na przednich łapkach, oraz ściągaczów w tym samym kolorze na tułowiu, łapkach, kieszonce, oraz na szyjce. O ile paski podoszą głównie walory estetyczne produktu, o tyle ściągacze chronią przed dostaniem się zimnego powietrza pod ubranko. Jak na sportowy charakter przystało, nasz dresik posiada wcześniej już wymieniony kapturek, który można nałożyć psu na głowę, oraz kieszonkę na smakołyki. 

Gwarantujemy Państwu, że jeśli kupicie swojemu czworonogow jedną z bluz, to napewno będzie ona pasować idealnie do outfitów, które wybierzecie na spacer.

W razie zabrudzeń ubranko prać można w pralce automatycznej. Ważne jest jednak by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety ubranka dla psa: 

  • posiada kapturek i niewielką kieszonkę
  • w całości wykonane z bawełny
  • można je prać w pralce
  • wykończone ściągaczami
  • ciepłe i bardzo wygodne 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska