Współpracuj z nami

Ubranka dla psów koszulka dla psa żółta lilia

Kod produktu: UBBL 0932
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
65.00 szt
65.00 szt
65.00 szt
65.00 szt
Informacje

Co kupić do jesiennej szafy naszego psa? Odpowiedź jest prosta - jedno lub nawet kilka ubranek z kolekcji marki York Design! W tym sezonie nasi projektanci zauroczeni są modą uliczną (fashion street) która bardzo szybko wchodzi na salony. Ten styl z dnia na dzień przybiera na sile dlatego postanowiliśmy stworzyć kilka nowych wzorów ubranek dla psów z jego udziałem. Na pierwszy rzut poszły piękne koszulki, które zachwycają wszystkich swoją kolorystyką ale również nienagannymi dodatkami. Prezentowane na zdjęciach ubranko dla psa to jeden z hitów który docenią wszyscy właściciele czworonogów którym nie są obce najnowsze modowe trendy. Do jego uszycia użyto grubej bawełny w kolorze żółtym (kanakrkowym). Rękawki oraz kołnierz koszulki - dla kontrastu – wykonano z czarnej bawełny o tej samej gramaturze.  Jak na sportowy fason przystało koszulkę zakładamy pieskowi przez głowę – w tej czynności bardzo pomocne nam będą trzy metalowe napy które znajdują się na kołnierzu.

Elementem wyróżniającym ją (oprócz oczywiście modnej kolorystyki) jest piękna aplikacja, przedstawiająca symbol francuskiej lilii – wykonano ją z ponad tysiąca malutkich dżetów oraz kryształków cyrkonii.

Sprawdzi się idealnie podczas wieczornych, jesiennych spacerów i wielu wygodnych, niezobowiązujących stylizacjach. Idealna dla yorków, ratlerków, chihuahua, chińskich grzywaczy oraz pozostałych piesków. Przed jej zakupem prosimy o właściwe zmierzenie swojego pupila.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska