Współpracuj z nami

Koszulka gwiazda Rock-a czerwona

Kod produktu: UBBL 1121
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje
Jeżeli wybierasz się na kocnert swojej ulubionej kapeli i nie chcesz zostawić swojego pupila samego w domu, musisz także zadbać o to, by jego strój pasował do miejsca, do którego idziecie. Gwarantujemy Wam, że fani mocniejszych brzmień z pewnością zwrócą uwagę na Waszego pupila, jeśli ubierzecie go w jedno z ubranek "Rock Star". Prezentowane powyżej ubranko przeznaczone jest głównie dla psów pewnych siebie i odważnych. Intensywna, czerwona kolorystyka zwraca uwagę i intryguje. 

Nasze ubranko idealnie sprawdzi się w ciepłych porach roku, chroniąc psa przed promieniowaniem UV, lub też jako element ozdobny podczas imprezy zorganizowanej w domu, czy w lokalu. Zwiewne i bardzo eleganckie koszulki doskonale chronią ponadto ciało pupila przed podrażnieniami oraz popatrzeniami skóry. Nowa koszulka uszyta została z wysokogatunkowej bawełny. Materiał ten charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu skóra czworonoga będzie swobodnie oddychać i uniemożliwi mu zbyt duże pocenie się. Na grzbiecie ubranka umieszczona została bardzo ładna aplikacja, którą wykonano z błyszczących cyrkonii oraz dżetów. Przedstawia ona napis "Rock Star" oraz dużą ilość gwiazdek dookoła. Ubranko zakłada się pieskowi przez głowę. 
Doskonała jakość bawełny sprawia że koszulkę dla psa można bez większych przeszkód prać w pralce automatycznej, najeży jednak pamiętać o tym aby podczas prasowania produktu omijać naniesioną na koszulce aplikację gdyż wysoka temperatura może uszkodzić jej strukturę (mogą odkleić się cyrkonie). 
 
Zalety ubranka:
  • posiada oryginalny wygląd
  • przyozdobiona cyrkoniową aplikacją
  • można prać ją w pralce
  • idealna na wiosenne spacery, lub wypady na koncert
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska