Współpracuj z nami

Ubranie dla psa bezrękawnik błękitny serce

Kod produktu: UBBE 0847
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
90.00 szt
90.00 szt
90.00 szt
90.00 szt
90.00 szt
Informacje

W markowych sklepach zoologicznych już na początku września pojawiły się pierwsze modele bezrękawników z jesiennej kolekcji marki York Design. Pastelowe kolory, wysokiej jakości materiały oraz  znacznie odświeżone fasony oddają atmosferę zbliżających się trendów. Po ostrych neonowych stylizacjach przyszła bowiem pora na nieco spokojniejsze barwy. Będzie lekko i delikatnie, jednak nie do końca, ponieważ każde z ubranek zostało przyozdobione diabelskim deseniem.
Jeśli na tegoroczną jesień i zimę poszukujesz ubioru dla swojego psa to z pewnością powinnaś zastanowić się nad zakupem prezentowanego powyżej bezrękawnika. Ubranie dla psa uszyte zostało z dwóch warstw materiału – na zewnątrz znajduje się nieprzemakalny ortalion w kolorze błękitnym, natomiast od spodu  wszyto wysokiej jakości polar.  Na plecach bezrękawnika producent umieścił bardzo piękną aplikację z mieniącymi się w słońcu kryształkami.
Ubranie idealnie chroni psa przed mrozem, śniegiem, wiatrem oraz deszczem. Idealnie nadaje się dla psów ras miniaturowych ( ratlerki, yorki, chihuahua, szpice miniaturowe oraz inne...)

UWAGA !

BEZRĘKAWNIK WYMAGA DELIKATNEGO PRANIA RĘCZNEGO SZCZEGÓLNIE W OKOLICY CYRKONI !

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska