Współpracuj z nami

Bezrękawnik amarantowo-czarny

Kod produktu: UBBE 1097
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
Informacje
Nasza firma doskonale zna potrzeby najmniejszych piesków. Jesteśmy świadomi tego, że nie wszystkie z nich lubią chodzić w ubrankach, ponieważ czują się nieswojo. Przeprowadziliśmy więc badania i doszliśmy do wniosku, że dla czworonogów, które nie lubią się ubierać najbardziej denerwującym elementem garderoby są rękawki. Wychodząć więc naprzeciw potrzebom tych najbardziej wymagających zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie nowej kolekcji bezrękawników, które zapewnią psu nie tylko wygodę, ale przede wszystkim ochronią go przed chłodem. 
Powyżej prezentowany bezrękawnik uszyty został z dwóch warstw materiału – zewnętrzna wykonana została z bardzo ładnej bawełny z nadrukiem amarantowo-czarnej kratki, zaś wewnętrzną stanowi bardzo gruby i ciepły polar koloru czarnego. Zarówno kołnierzyk, jak i otwory, przez które wkłada się łapki wykończone zostały czarnymi ściągaczami, które doskonale zabezpieczają przed wyziębieniem organizmu. 
Oczywiście to nie wszystkie zalety tego wspaniałego ubranka – kolejnym jest łatwość ubierania na psie – wystarczy bowiem rozsunąć zamek błyskawiczny znajdujący się na grzbiecie oraz przeciągnąć przednie łapki pupila przez dwa otwory w bezrękawniku by w kilka sekund nasz pupil mógł bezpiecznie spacerować po trzaskającym mrozem śniegu.
W razie zabrudzeń bezrękawnik wyprać można w pralce. Należy jednak pamietać o tym, by ustawić odpowiedni program (niskie wirowanie), oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.
 
Zalety bezrękawnika:
  • niezastąpiony podczas spacerów w zimnych porach roku
  • można prać go w pralce
  • posiada zamek błyskawiczny
  • chroni przed wyziębieniem
Bezrękawnik dostępny jest w sprzedaży w 3 rozmiarach - przed jego zakupem prosimy zapoznać się z tabelą wymiarów a wybraną wielkość proszę podać nam w Komentarzu do zamówienia.
 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska