Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów

producent ubranek dla psów

Miło jest nam Państwa poinformować o nowo otwartym zakładzie szwalniczym, w którym będziemy szyli dla Państwa pupili ubranka, oraz pozostałe akcesoria dla psów. Nowa hala produkcyjna ma 100 m² i została wyposażona w najnowszy sprzęt marki Juki, która od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji maszyn do szycia ubrań. Do sprzętu na jakim pracują nasze krawcowe można zaliczyć: stębnówki, renderki, overlocki, kończąc na maszynach do ciężkich przeszyć.

Zadaniem nowo powstałego zakładu jest sprostanie wymaganiom Klientów, którzy cenią sobie jakość i solidność naszych ubranek dla psów. Szanujemy czas naszych kontrahentów i dlatego stworzyliśmy specjalistyczną szwalnię, której można powierzyć uszycie każdego ubranka lub legowiska. Jako jedyni w Polsce szyjemy ubranka dla psów na miarę. Oferujemy naszym klientom fachową obsługę oraz satysfakcję wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Nasze produkty są znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą gdzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów hurtowych oraz indywidualnych. 

producent ubranek dla psów producent ubranek dla psów produkcja ubranek dla psów 

W naszej szwalni szyjemy nie tylko ubranka dla psów, ale również legowiska oraz torby. Do produkcji używamy  najwyższej jakości polskich dzianin i materiałów.