Współpracuj z nami

Różowe spanie z kodury

Kod produktu: LEST 0040
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
32.00 szt
35.00 szt
40.00 szt
51.00 szt
56.00 szt
62.00 szt
76.00 szt
88.00 szt
94.00 szt
Informacje

Jak wynika z przeprowadzonych niedawno przez nas ankiet jasno wynika iż nasza firma niemal w stu procentach utożsamiana jest z produktami wytwarzanymi tylko i wyłącznie dla małych oraz średnich psów. Postanowiliśmy więc nieco odmienić tą tendencję wprowadzając do swojej oferty kilkanaście produktów które dedykowane są czworonogom o nieco większych gabarytach. Jako pierwsze światło dzienne ujrzały posłania standardowe o podwyższonej odporności na rozerwania oraz przetarcia. Wszystkie nowe legowiska z tej kolekcji uszyte zostały ze specjalnej tkaniny typu kodura która wykorzystywana jest przez czołowych światowych producentów produkujących oprzyrządowanie wojskowe i turystyczne (umundurowanie, namioty, plecaki) oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ogromna wytrzymałość produktów użytkowanych w ekstremalnych warunkach. Wiemy że nasze posłania (szczególnie jeśli chodzi o duże rasy psów) wymagają również materiałów o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne dlatego nasz wybór był jednomyślny – kodura i nic innego  w zamian!

Przedstawiony na zdjęciu model uszyty został w całości z różowej kodury na której nadrukowany został biało-turkusowy motyw kwiatowy. Oparcie spania dla psa wykonane zostało z pianki o grubości 2,5 cm z funkcją memory. Oznacza to że nawet długotrwałe niewłaściwe użytkowanie przez dużego psa nie jest w stanie na trwałe odkształcić oparcia posłania – zawsze po kilkunastu minutach powróci ono do swojego pierwotnego kształtu. W środku posłania umieszczona została bardzo wygodna, owalna poduszka, którą w razie zabrudzenia można wyciągnąć i wyprać w pralce. Jej środek wypełniony został zmieloną na drobno gąbką tapicerską dzięki czemu pupil zawsze śpi wygodnie. Spód spania odszyty został antypoślizgową tkaniną co zdecydowanie podwyższa jego bezpieczeństwo.

Spanie dla psa dostępne jest w dziewięciu rozmiarach, tak więc istnieje możliwość jego dopasowania niemal dla każdej rasy. Proszę jednak pamiętać o tym że podane przez nas wielkości legowisk są zawsze podawane jako maksymalne – oznacza to że wnętrze spania jest nieco mniejsze (należy odliczyć mniej więcej po 2,5 cm z każdej ze stron -grubość ścianki).

Zalety spania:

  • niesamowicie odporne na rozdarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne
  • nadaje się do prania w pralce
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • wyposażone antypoślizgowy spód 

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska