Współpracuj z nami

Różowe legowisko Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1184
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Legowisko dla małego psa powinno wyróżniać się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim doskonałą jakością. Małe czworonogi są wręcz wyczulone na miejsce w którym kładą się na odpoczynek, dlatego najczęściej wybierają miękka i wygodną sofę w salonie, bądź też nasze łóżko. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że współdzielenie własnego łoża z psem nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. Po pierwsze pies po całodniowym pobycie na dworze przynosi do naszego łóżka ogromną ilość bakterii, które mogą być szkodliwe dla naszego organizmu. Po drugie nasza pościel po kilku dniach z białej przeradza się w szarą, co wiąże się ze zdecydowanie częstszą jej wymianą (nawet co kilka dni). Zdecydowanie lepszym i prostszym sposobem pozbycia się pupila z naszego łóżka jest kupno praktycznego posłania. Takim produktem z pewnością jest widoczne na zdjęciach legowisko z serii "Home Sweet Home".

Opisywane legowisko powstało dzięki wykorzystaniu produktów najwyższej jakości, które wykorzystywane są przez naszą firmę przez długi czas. Stelaż dla niego stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je różowym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny fant przyozdobiliśmy jasnoróżowym, gładkim futerkiem. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita różowym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej różowym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:  

  • miękkie i bardzo wygodne
  • wsad stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa
  • nadaje się do prania w pralce
  • obite miłym futerkiem
  • przyozdobione haftem
  • od spodu obite antypoślizgowym materiałem  
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska