Współpracuj z nami

Posłanie standardowe dla psa krówka

Kod produktu: LEST 1419
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
42.00 szt
45.00 szt
50.00 szt
61.00 szt
66.00 szt
72.00 szt
86.00 szt
98.00 szt
104.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo właścicielami czworonoga, który ponad wszystko ceni sobie komfort, spokój i wygodę oraz najchętniej spędzałby czas na kanapie bądź też w łóżku, to widoczne na zdjęciach powyżej posłanie z pewnością podbije jego serce. Podczas projektowania naszego posłania dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz finalny produkt nie tylko zachwycał ze względu na swoją praktyczną stronę, ale także ze względu na wygląd - dlatego też podziwiać możecie Państwo oryginalną i rzucającą się w oczy tkaninę, na której nadrukowany został motyw krowich łatek. Dodatek ten nie tylko doskonale przyozdobi Wasze mieszkanie, ale przede wszystkim zadba o wygodę Waszego psiaka.  

Legowisko dla psa krówka

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt uszyty został z dwóch rodzajów materiału oraz specjalnego wypełnienia. Stelaż ścianek bocznych powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2/3 cm bloku pianki poliuretanowej. Oparcie posłania (czyli tak zwaną ściankę boczną) zdobi białe futerko na którym zostały namalowane czarne łatki do złudzenia przypominające umaszczenie naszej rodzimej krówki. Poduszka w posłaniu uszyta została z czarnej bawełny a jej środek wypchany został specjalnymi kulkami silikonu, dzięki którym nasze posłanie jest wygodne i sprężyste. Podłoże legowiska wykonane zostało ze specjalnego antypoślizgowego materiału co dodatkowo chroni psa przed wilgocią jaka może występować przy kontakcie z podłożem

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie oborty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska standardowego:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania w pralce
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się
  • dostępne w 9 rozmiarach 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Plastikowa spinka do włosów
Cena od: 1.20 zł
Smycz dla yorka niebieska
Cena od: 49.00 zł
Biała smycz z kryształkami
Cena od: 49.00 zł
Haftowana chustka dla psa FBI
Cena od: 20.00 zł
Legowiska