Współpracuj z nami

Posłanie standardowe dla psa fioletowo-różowe

Kod produktu: LEST 1420
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
40.00 szt
44.00 szt
50.00 szt
63.00 szt
70.00 szt
78.00 szt
95.00 szt
100.00 szt
118.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości legowisko powinno być elementem wyposażenia każdego mieszkania, w którym mieszka pies lub kot. Jako właściciele powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zagwarantować naszym czworonogom komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Nam jako producentom zależy na tym, żeby to Państwu umożliwić, dlatego stale staramy się powiększać naszą ofertę, dzięki czemu możecie przebierać w legowiskach, które doskonale pasować będą do różnych wnętrz.  

Fioletowo-różowe legowisko dla psa

Prezentowane przez nas legowisko posiada średniej wielkości oparcie (wykonane z grubej pianki poliuretanowej) dzięki czemu pupil jest zawsze osłonięty od przeciągów, co jest nie bez znaczenia szczególnie u zwierząt w podeszłym wieku. Oparcie wykończone zostało w całości bawełną z nadrukiem fioletowo-różowej kratki. Kolejną bardzo ważną rzeczą w legowisku jest wyściółka – w omawianym przypadku jest to gruba i bardzo miękka poduszka która wypełniona została specjalnymi kulkami silikonu – to właśnie ona zapewnia psu niesamowity komfort snu, a także sprawia że jest on rewelacyjnie zabezpieczony przed chłodem oraz wilgocią występującą przy kontakcie spania z podłożem. Wypełnienie to sprawia ponadto, że legowisko jest elastyczne, sprężyste i dobrze współpracuje z ciałem pupila. 

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie oborty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska standardowego:

  • wykonane z eleganckiego i oryginalnego materiału
  • gwarantuje komfort i wygodę na najwyższym poziomie
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się
  • wsad posłania stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej
  • dostępne w 9 rozmairach
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska