Współpracuj z nami

Posłanie standard różowe

Kod produktu: LEST 1416
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
40.00 szt
44.00 szt
50.00 szt
63.00 szt
70.00 szt
78.00 szt
95.00 szt
100.00 szt
118.00 szt
Informacje

Śmiało możemy powiedzieć, że legowiska standardowe to nasz konik, na którego od wielu lat odważnie stawiamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo więc bardzo dużą ilość eleganckich i oryginalnych posłań, których głównym zadaniem jest zapewnienie zwierzęciu komfortu i wygody na najwyższym poziomie. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, iż w większości oferowanych przez nas legowisk wypoczywać mogą zarówno psy, jak i koty, co czyni z nich produkty uniwersalne. Jeśli więc jesteście w posiadaniu mruczka, który chętnie przebywa na miękkiej sofie czy też na kanapie to jedno z naszych legowisk z pewnością zdobędzie jego serce.  

Różowe legowisko dla kota lub psa

Ścianki boczne legowiska zostały stworzone z bardzo giętkiej, 3 centymetrowej warstwy pianki poliuretanowej, której działanie polega na wracaniu do bazowego kształtu, niezależnie od siły z jaką zniekształcimy gąbkę. Obicie legowiska jest w kolorze różowym, odporne na zadrapania, co jest wielkim atutem produktu. Składa się ono z 80% bawełny oraz 20% poliestru, dzięki czemu mamy pewność, że nasz pupil będzie drzemać w komfortowych warunkach. Całość uzupełnia poduszka, która jest wypełniona mnóstwem kulek silikonowych, dzięki którym legowisko będzie niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie takiego wsadu, ponieważ kulka jest sprężysta i elastyczna. Dolna część legowiska obszyta jest wigofilem barwy czarnej, który sprawi, że spód legowiska będzie bardziej odporny na zabrudzenia. 

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie oborty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska standardowego:

  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • dostępne w 9 rozmiarach
  • wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zadrapania czy podgryzienia
  • bardzo łatwe do utrzymania w czystości
  • wygodne, komfortowe i miłe w dotyku
  • wsad poduszki stanowi elastyczna kulka silikonowa

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska